Zaloguj się, aby obserwować  
kamills10

siewnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamills10    0

pomóżcie mi!!!!!!!!

jaki siewnik

- 4metry

- agregat uprawowo-siewny

- agregat na wałek

- nowy

- do 70.000PLN

- zbiornik 400kg

pomóżcie!!!!!!!!!!!!!! :(

piotrb14    188

polecam bronę wirnikową jakąś 4m- polecam rabewerk i jakiś siewnik pneumatyczny kupi w tej cenie.

turas20    8

Może najpierw się zdecyduj bo po twoich tematach widać ,że szukasz ciągnik na areał 30 ha do agregatu uprawowo siewnego 3,5m

Kolejny temat ciągnik na areał 80ha do agregatu uprawowo siewnego 4m.

Może kolejny temat to będzie siewnik 4,5m co? :blink:

Zakładasz temat to odpowiadaj innym użytkownikom

Wiadomość z agroFakt.pl

kamills10    0

Ten ciągnik na 30ha jest dla mojego wujka

Edytowano przez kamills10
cytowanie poprzedniego posta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez oaxis3333
      Panowie pomocy stoję przed trudnym wyborem  macie i znacie pewnie część z was te firmy a jest nią rol ex taurus i awemak  astra obydwa są na wale oponowojezdnym z hydropakiem  
      rol ex taurus cena 27 netto 
      Masa (kg)* 2200 Liczba talerzy 24 Zapotrzebowanie mocy (KM) 90÷110 Średnica talerza (mm) Ø 560 2 rzędy talerzy Ø 560 piasty bezobsługowe ekrany boczne z możliwością regulacji wał oponowy hydropack dyszel malowanie proszkowe   

awemak 30 tys brutto z dwoma siłownikami 
      masa 2300 kg
      reszta tak samo jak rol ex 

doradzcie co będzie wytrzymalsze 
      naprawde nikt nie doradzi ? chyba gdybym o malutki pazurowy 2,5 m zapytał to by kazdy sie znał

• Przez stasiex
      Bardzo jestem ciekawy jakie agregaty uprawowe dobieracie do swoich ciągników.

U mnie jest tak:

Unia Grudziądz Kombi B 2,8 m - pracuje z Zetorem 7211. (Uważam, że z 3 m też dałby radę, ale kupiliśmy węższy ze względu na transport po ulicach w mieście).

Kiedyś mieliśmy agregat Uni 2,8 z jednym wałem i ciągnęła go 360.
    • Przez Luki1988
      Witam, czy ktoś z forumowiczów poszerzał taki zwykły kultywator bometu z podwójnym wałkiem ?  Mam 2,8 i myślę poszerzyć na 3,6 takie jak są fabryczne składane ręcznie. 
    • Przez Matis36i6
      Witam, chcialbym zakupić agregat uprawowo siewny na  4,5 i 6 klase ziemi do ciągnika o mocy 100km. Sądzę że agregat bierny nie ma sensu na tak lekką ziemię i tak mała moc traktora więc chciałbym kupić raczej agregat bierny 3m i tutaj mam problem bo przeglądając ogłoszenia jest mnóstwo ale produkcji polskiej a mnie interesuje raczej coś zagranicznego. Budżet to koło 20 tyś. Czy polecacie coś konkretnego co robi dobrą robotę a zarazem nie zepsuje się po dwóch sezonach? 

• Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.