Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cysiu133

AMAZONE UG 2000 NOVA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cysiu133    1

Chciałbym sie zapytac czy wie ktoś ile kosztuje taki opryskiwacz i czy sie psuje. On chyba ma pojemność 2000 l ale na amazone.pl pisze 2400l to by byl idealny. ponizej zdjecie

post-34538-0-83037000-1308916419_thumb.jpg

matus951    5

Sąsiad w tamtym roku kupił taki tylko 2200 Nova, nie wiem ile dał za niego :)

Z tego co wiem, jak narazie to jest zadowolony z jego pracy. Nie miał żadnej awarii.

Wiadomość z agroFakt.pl

ogrodnikm    9

ja mam taki opryskiwacz i jestem z niego zadowolony poj zbiornika 2200 rzeczywista tzn pod sam czubek 2400 dodatkowo jest zbiornik na czysta wodę 280 litrów pakiety składane pionowo nie latają podczas jazdy .

wady jak do tej pory na co mogę narzekać to zawór do składania lanc trochę cieknie po za tym ok

kryssr    50

odświeżam temat bo mam jednego UG na oku. Czy ktoś ma więcej do czynienia z tymi modelami ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Wesolymaniek
      Witam Kolegów i prosze o pomoc. chce wymienic pompe w opryskiwaczu Bury Perkoz 600 l lance 12 m . w tej firmie doradzili aby zamontowac teraz pompe Udor Zeta 100 i moje pytanko co myslicie na jej temat. nie znam jej jakiej to produkcji i jaka jakosc cena ok 1600 zł podobno u nich . wogole chce go zmodernizowac bo juz ma 14 latek a pozatym chce go teraz przedewszystkim wykorzystywac przy plantacji truskawki . wiec chce tkaze wymienic filt ssawny rozdzielacz i mysle o takim z zaworem stalocisnieniowym i co myslicie o tym wszystkim???/ pozdrawim i czekam na odzew
    • Przez simpleNICKpl
      Tak jak w temacie. Który według was lepszy? Opryskiwacz ciągany. Ma mieć 1500l, belke 15 metrów skladaną w X, rozwadniacz oraz komputer sterujący dawką oprysku i hydrauliką. Brany będzie na unie więc dlatego porównuje tylko te dwie marki. Pracował będzie na ok 100-120 ha.
    • Przez kornas
      Witam. Czy dokładał już ktoś z was do belki opryskowej światła LED w celu poprawy kontroli oprysku bodczas wieczornych i nocnych akcji. Mam samojezdnego berthouda z belką o szerokości 24m i zastanawia mnie jak wyglądało by założenie LEDów z technicznego punktu widzenia i z jakim kosztem trzeba by było się liczyć pozdrawiam!! A bym zapomniał BELKA jest z PRZODU;)
    • Przez 3Perkins
      Witam Wszystkich.
      Potrzebuję kilka rad co do tego komputera. Czy ktoś ma opryskiwacz z takim komputerem, i jak się nazywa ten komputer?? Nie wiem jak mam go skalibrować, ponieważ mam ścieżki na 15m a opryskiwacz ma belkę 21m. Belka jest rozsuwana więc z ustawieniem szerokości nie ma problemu. W komputerze mam zapisane dawki 200, 300 i 400l/ha tylko czy jeśli skrócę belkę do 15 metrów i chcąc wypryskać 200l/ha to ta dawka zapisana w komp (200l) będzie odpowiednia do wydatku cieczy na hektar??? Jeśli ktoś mógł by mi opisać przyciski na komputerze był bym bardzo wdzięczny.
      Z góry Wszystkim dziękuję za pomoc.

• Przez Marcin124
      Witam mam do kupna taki i szukam opinii na temat tego opryskiwacza. Opryskiwacz jest sterowany pneumatycznie, może ma ktoś taki, jak jest z awaryjnością pneumatyki i dostępnością części?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.