Skocz do zawartości
michasko

Odrzutnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michasko    1

witam. Chciałem się dowiedzieć którędy lepiej wymienic skrzydła odrzutnika, ponieważ mam strasznie powyginane i myślę że może nie być już dobrze wyważony odrzutnik. Czy lepiej odjechać przenośnikiem pochyłym i od przodu, czy lepiej wchodzić po wytrząsaczach?

iron    627

kolego tylko po wytrząsaczach bo jak sciągniesz podajnik to tylko masz dostęp do młócarni :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Wiur    1

Praca na wytrząsaczach nie należy do przyjemnych, ale nie tylko tam będziesz miał dostęp do odrzutnika.

mustang261    0
(edytowany)

poluz sobie klocki na wytrzasacze a na klocki dechy na to rzuc plandeke lub cos podobnego bedzie troszke wygodniej

Edytowano przez mustang261

michasko    1

dzięki panowie. A mam takie pytanie, jeśli są powyginane te skrzydła to może przez to być niewyważony odrzutnik a co za tym idzie będzie trzęsło?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez markus1703
      Witam wsyztskich, mam takie problem w swoim kombajnie i nie wiem jak sobie poradzic Jest to redkord z 2003 roku Otoz nie działa mi obrotomierz silnika tzn podobno cos z masa i majster ktory byl u mnie na sile chce wstawiac stare zegary i przerabiac . Mi sie to nie usmiecha za bardzo Zegary te Zarowno obrotomierz silnika jak i bębna mlucącego to zegary elektroniczne KWADRATOWE Nie są to te stare okrągle POwiedzcie mi czy znacie moze kogos kto wyminil w takich zegarach wyswietlacz kwarcowy?? Zeby te zegary ustawic to trzeba je przeskalowac bo oklamuja a do tego potrzebny jest wyświetlacz A moze ktos wie gdzie mozna kupic w razie czego takie zegary Moze ktos z Was mialby takie na sprzedanie Przypominam ze śa to te kwardatowe zegary Pomożcie koledzy bo rzepak sie zbliza i nie wiem co robic A znaleźc nie moge Jak cos to piszcie na forum badz lukasz.markuszewski@gmail.com Numer gadu 3559353 badz tel 516907422 POzdrawiam serdecznie
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam panowie mam taki problem temperatura oleju jest wysoka woda jest w idealnym stanie ale olej to masakra kombajn się grzeje bez przerwy, Miał ktoś taki przypadek
    • Przez jaszczur2008
      Witam.
      Z tego co szukalem  na necie sa dwa typy kominow do rekorda i niewiem ktory wybrac, ktory moze byc lepszy.
      Bede go robil sam bo 500zl to gruba przesada.
      1. Komin duzy, od dolu do gory do polowy jest blacha,  a od polowy do gory jest siatka i na samej gorze przykryty blacha.
      http://www.google.pl/search?q=komin+bizon+rekord&client=ms-android-samsung&source=android-home&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj7gPzv2sDYAhXEjywKHccZC3MQ_AUICCgB&biw=320&bih=460#imgrc=Z4NCmhwDAH84ZM%3A

2. Waskie, cale z blachy, ciagnie powietrze z samej gory.
      http://www.google.pl/search?q=komin+bizon+rekord&client=ms-android-samsung&source=android-home&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj7gPzv2sDYAhXEjywKHccZC3MQ_AUICCgB&biw=320&bih=460#imgrc=KIhOZ7_X5IE8uM%3A

• Przez Kamil1025
      Witam mam rekorda z 86r i od 3 sezonów mam problem w tym kombajnie z Hydrauliką, a konkretnie na początku wyglądało to tak że hydraulika się zacinala i kompletnie nic nie działało, wtedy dokręcalismy zawór ciśnieniowy z rozdzielacza 4 sekcyjnego i przechodzilo, w zeszłym sezonie pod koniec zdażalo się to już tak często że wymienilismy pompę hydrauliki i zawór ciśnieniowy z rozdzielacza 2 sekcyjnego ( nic to nie pomogło) a nawet powiedział bym że cała hydraulika zaczęła działać znacznie wolniej. W tym sezonie wyjechałem i wymieniłem filtr oleju hydraulicznego niestety muszę przyznać że nie był w najlepszej kondycji a problem jaki mam teraz z Hydrauliką polega na tym że działa wszystko oprócz hederu który bardzo wolno podnosi się na około poł metra i to na bardzo wysokich obrotach i dalej ani milimetra. Już zupełnie nie wiem co robić co wymienić żeby było dobrze. Zastanawiam się czy nie wymienić rozdzielacza dwu sekcyjnego bo przez niego jak się nie mylę napoczatku przepływa olej. Macie jakieś pomysły a może mieliście taki problem, z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez 19Damian89
      Witam juz od 2 sezonow wojujemy ze wspomaganiem .. czasem zalapie i kreci sie dobrze a czasem az szkoda gadac ... a postoju jak sa kola uniesione w prawo sie w miare kreci ale w lewo trzeba bylo sie nie zle nasilowac..

Orbitrol wymienilismy i silownik z tylu tez..

co moze byc przyczyna braku wspomagania

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.