Zaloguj się, aby obserwować  
slav

claas 180 , jak obsługiwać

Polecane posty

slav    3

Witam, mam problem z obsługa prasy claas variant 180, a mianowicie nie wiem czym różni się tryb manual i automat? W trybie automatycznym po owinięciu siatką i wyrzuceniu beli siatka owija sie na pasach , a w trybie manualnym, po sygnale ze sterownika o pełnym balu , przyduszam guzik i bal sie nie chce owinać :( czy coś źle robie czy może presa coś nie tak ?

Edytowano przez slav

jankris    10

Owijaj na manualu. Przyciskasz i trzymasz przycisk, aż balot zacznie ciągnąć siatkę (siatka zaczyna szybciej się obracać).

slav    3

a co mogło sie popsuć jak nie chce owijac na manualu , na automacie owija chociaż po wyrzuceniu balota musze wyłaczyć sterownik bo na nowo owija siatka.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mateusz93    6

Mam pytanie, czy owijanie automatycznie działa tak że gdy bal jest już gotowy to sam zaczyna go obwiązywać? (dotyczy siatki)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kemper
      Witam.Czeka mnie wymiana łańcuchów napędowych w moim Variancie 180.Czy ktoś się orientuje ile ogniw mają fabrycznie te łańcuchy(wszystkie 4. B-20,2*B-16,B-12).Dziękuję z góry za odpowiedź.
    • Przez Marek607
      Witam,
      Mam problem z prasą claas variant 380.
      Po kilkunastu belkach komputer się zawiesza - pokazuje się klepsydra.  Wyłączenie i włączenie komputera nie pomaga.
      Dopiero po jakimś czasie ( nieraz kilkanaście minut, nieraz kilka(naście) godzin) całość wraca do działania.
      Co może być za przyczyna?  Podłączenie do modułu na prasie jest ok - sprawdzane, akumulator w ciągniku również dobrze naładowany.

• Przez CezaryRoszkowski
      Siemanko,
      jak się programuje prasoowijarkę 455 Uniwrap na automat ??
      Wrzucam zdj dla atencji.

• Przez tomek9514
      Witam. 
      Mam takie pytanie, czy nachylenie prasy w stosunku do ciągnika ma jakieś znaczenie? 
      Na zaczepie od prasy jest regulacja do podnoszenia i opuszczania, czy jeśli prasa będzie za bardzo nachyloną na ciągnik to mokrzejsze baloty mogą stawać w prasie, czasem dochodzi do tego momentu że prasa aż podskakuje bo balot krzywo układa się w prasie i robi się jajo
    • Przez Marcin120
      Witam potrzebuje schematu połączenia przewodów w sterowniku claas rolant 255 rc lub dokładnego zdjęcia (każdy przewód jest opisany cyfrą). Kabel wyrwany przez wałek wom.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj