Marrus

Jaki samochód osobowy wybrać ?

Polecane posty

Marrus    0

Tata posiada teraz Uno 4/5 drzwiowe i Malucha .Chce coś kupić niewiele większego od una ale żeby miał 4x4 bo u nas często trzeba jeździć po wybojach , a i w zimie ciężko przejechać dlatego też ma Malucha .

Coś tam gadał o Suzuki Ignis 4x4 ale czy wy nie znacie jakiś innych ?

Jego wymagania :

- 4x4

- rok produkcji od 2002

- moc do 100KM

- niewielki

 

To tyle ... Macie jakieś propozycje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0
Napisano (edytowany)

Ten fiat jest większy dużo ... Moc 120KM

Cena tak do 20-22tyś...

Panda jest fajna nawet ale myślę że trochę słaba jak na 4x4 i masę pojazdu

Ten Suzuki ma tylko 2/3 drzwi a pasuje żeby było 4/5 .

Edytowano przez Marrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk89    18

Land Rover Range Rover - może trochę starszy rocznik ale w tym przedziale cenowym. Albo Land Rover Freelander? Ewentualnie Suzuki Vitara/Grand Vitara? Jeśli już ma być 4x4 to 100-120 km to raczej takie minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam na samochodach terenowych znam się trochę i chcę pomuc. Polecam Hyundai Galloper moc silnika do 100km 5 drzwiowy 4x4 Silnik w miarę oszczędny polecam to auto bo nie jest drogie a młody rocznikowo kupisz nawet za 15 tyś. Drugą moja propozycją jest Isuzu Trooper też bardzo wytrzymałe auta silniki robione przez Japończyków z wieloletnim doświadczeniem nie do zdarcia wiem bo znajomy taki posiada lecz jest już troszkę droższy od Gallopera a spalanie nienależy do największych pomimo takiej mocy silnika. Trzecim jeszcze ostatnią moją propozycją jest Łada Niva dośc tani i wytrzymały a przejedziesz nim przez przeszkodę w której nawet Nissan Patrol miał by problemy tylko jedyna wada że spali trochę tej benzyny ale można przerobic na gaz i nie jest tak źle:) Mam nadzieję że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

za ok 14-16 tys masz Land Rovera Freelander i elegancki samochód 4/4 można nim jeżdzic po wybojach ale także normalnie do pracy itp


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FNMK    0
Napisano (edytowany)

Te Hyundai Galloper i Jeep Cherokee są trochę za duże i za silne ... Przecież ten 4x4 ma ponad 150KM i więcej każdy .

Edytowano przez FNMK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

nie są wcale takie duże-oktawia jest dłuższa.

moc za duża-musisz ją wykorzystywać?-mocniejszy silnik wcale nie pali więcej,a czasami się przydaje,i nie ma tyle redukcji.jak spróbujesz raz 150km to już mniej nie będziesz chciał.

moje zdanie:jak już coś 4x4 to coś porządnego-trudno że droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denison    1

http://moto.allegro.pl/subaru-forester-2-0t-s-turbo-awd-ze-szwajcarii-i1632855678.html

Co prawda nie jest mały ale naprawde gorąco polecam w lekki teren jest idealny a i w ciezkich warunkach nie zawiedzie. Naprawde samochód zadawalajacy i dający satysfakcje z posiadania.


" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "


Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil040193    31

Opel fronterra 2.0 benzyna ecotec. Miałem ostatnie okazję tym jeździć i byłem zadowolony. Trzymał się drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Land Rovera nie duzo palą i jak nie trafisz na anglika przerobionego to nie bedziesz miał warii :Pz resztą są niedrogie

Edytowano przez Gago

Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj