pawel7101

problem z siatką w prasie df 1.8 c

Polecane posty

pawel7101    0

witam wszystkich. mam problem z siatka w prasie :mellow: a mianowicie owijanie ustawione jest na 2 razy a nóż obcina siatkę po połowie obrotu nie wiem o co z tym chodzi; miał ktoś z was podobny problem ??

Vektor    9

Najprawdopodobniej zapadka od noża jest źle ustawiona

:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gustlikus    1

W instrukcji maż opis jak to tam poustawiać. Kręciłeś tam coś czy sama tak zaczęła?

Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

pawel7101    0

sama zaczęła :( ale już sobie poradziłem, minuta roboty i wszystko działa jak należy ( z prawej strony jest takie jakby ramie które włącza nóż i na końcu tego ramienia jest regulacja i to było skręcone na maksa wiec odkręciłem tak do połowy i jest ok ) :D

peter33    0

Najprawdopodobniej zapadka od noża jest źle ustawiona

ja mam problem z owijaniem z siatkom owija mi na wałek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rolnik0306
      Zamierzam kupić prasę Unia df 1.7zd i poszukuje opini użytkowników tej prasy. Prasa prasowała by słome, siano oraz sianokiszonke łącznie ok 1000-1500 bel rocznie . 
    • Przez Wjetor
      Prasa nie odcina siatki, normalnie załącza I tak bez końca. Co robić? Zauważyłem że pół księżyc z zebatka nie wskakuje, jak to naprawić? Proszę o szybką odpowiedź 
    • Przez Patryk2
      Witam posiadam prase famarol df 1.8 i od jakiegoś czasu nie ucina mi siatki (siatka leci a nóż nie przecina) ktoś może wie jak poradzić sobie z takim problemem? 
    • Przez adamn999
      witajcie czy podczas wiązania podwójnym sznurkiem zdarza wam się że zatnie się to czarne koło którym reguluje się ilość owinięć i które napędza mechanizm owijania, u mnie jest taki przypadek że co jakiś czas muszę wyjść i ruszyć kołem ręcznie czasami z 2 razy pod rząd później jakieś 50 60 balotów jest spokój
    • Przez krzychu9622
      Witam, mam problem z wiązaniem siatką w mojej prasie. Mianowicie, jadąc na włączonym automacie, przy pełnej komorze maszyna nie może pociągnąć siatki do owijania. Po chwili wyskakuje na komputerze błąd, kiedy z dwa lub trzy razy wcisne ręcznie ikonke od owijania siatki, prasa zaciągnie i normalnie owija. Wałki już talkiem wysmarowałem, naciąg hamulca jest najsłabszy bo myślałem że to jest przyczyną. Problem dzieje się przy słomie jęczmiennej, dwa tygodnie temu prasowałem trawy i wszystko szło bez problemu. Ktoś spotkał się z takim problemem już ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj