Skocz do zawartości
pawel7101

problem z siatką w prasie df 1.8 c

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel7101    0

witam wszystkich. mam problem z siatka w prasie :mellow: a mianowicie owijanie ustawione jest na 2 razy a nóż obcina siatkę po połowie obrotu nie wiem o co z tym chodzi; miał ktoś z was podobny problem ??

Wiadomość z agroFakt.pl

Gustlikus    1

W instrukcji maż opis jak to tam poustawiać. Kręciłeś tam coś czy sama tak zaczęła?

Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

pawel7101    0

sama zaczęła :( ale już sobie poradziłem, minuta roboty i wszystko działa jak należy ( z prawej strony jest takie jakby ramie które włącza nóż i na końcu tego ramienia jest regulacja i to było skręcone na maksa wiec odkręciłem tak do połowy i jest ok ) :D

peter33    0

Najprawdopodobniej zapadka od noża jest źle ustawiona

ja mam problem z owijaniem z siatkom owija mi na wałek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian123141
      witam. zakupilem prase w tamtym roku unia famarol 2017 rok nową . koledzy czy gdzieś sie smaruje łozyska na walcach ?  nie widzę smarowniczek na łozyskach walcowych 

• Przez gorski
      witam jestem zainteresowany opiniami na temat prasy DF 120. 1, 8 V jest to nowy produkt famarolu prasa posiada element łańcucha w tylnej klapie .Proszę o jak najszybsze odpowiedzi bo w przyszłym tygodniu jadę zamawiac ( prasa będzie pracować tylko w słomie ) pzd. Gorski
    • Przez farmer0408
      Witam jesteśmy zainteresowani kupnem prasy Uni Group zmiennokomorowej 1.7zd proszę o opinie użytkowników i osoby mające styczność z tą maszyną pozdrawiam.
    • Przez PaweKluczek
      Witam. 
      Zamierzam kupić prasę Unia Famarol DF 1,8d z 2010 roku.
      Jej wyposażenie:
      - siatka
      - sznurek
      - rotor
      - centralne smarowanie
      - komputer sterujący.

Jakieś opinie z waszej strony na temat tej prasy ?

Oraz czy ciągnikiem rolniczym CASE JX 80 (82KM) poradzi sobie z tą prasą ?
      Pozdrawiam.
    • Przez klauss
      Witam mam problem z owijaniem sznurkiem. co jakieś 6 bel sznurek owija bele 2 lub 3 cykle bo patrząc od przodu prasy sznurek na lewym ramieniu nie jest ucinany. Pewnie to kwestia regulacji ale nie wiem jak to zrobic.Był serwis i nic nie zdziałał. Prosze o pomoc bo zniwa za pasem. Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.