Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DelMaro

Pompa w beczce-jak przerobić??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
DelMaro    0

Witam

posiadam już kilka lat beczke o poj 4000l i od jakiegoś czasu wziolem sie za nia i pomalowałem i połatałem tylko jedynym mankamentem jest pompa;/;/

pompa która mam tylkoo ssie a wylewanie trwa dosyc długo a ja w dodatku pole mam na wzniesieniu wiec wylewa sie tylko wtedy jak jade pod górke ;/;/

czy dałoby sie jakoś przerobić pompe lub jakis zawór zeby pompa wytwarzała nadcisnienie w beczce?

pompa która mam to jest cos takiego jak na 1 i 2 fotce a beczka jest przedstawiona na zdjeciu 3 ( nie jest to moja tylko sciągnięta z internetu)

prosze o pomysły może któryś zastosuje

pozdrawiam

post-36726-0-90459200-1304980453_thumb.jpg

post-36726-0-83264500-1304980473_thumb.jpg

post-36726-0-57737400-1304980559_thumb.jpg

dralo5    3

Identyczną pompę ma znajomy bo ostatnio brałem od niego beczkę ale on chyba ma założony zawór który steruje na ssanie i wypychanie.

rufik2    1

samą pompą nie można sterować czy ssanie czy tłoczenie. Od tego masz osobny zawór.

Wiadomość z agroFakt.pl

jumpers    0

Na allegro ktoś sprzedaje beczkę po przeróbce,załóż taki zawór ew. dwa poledyńcze wtedy będziesz miał sterowanie.

post-20523-0-79045000-1305012724_thumb.jpg

post-20523-0-62175400-1305012756_thumb.jpg

DelMaro    0

Na allegro ktoś sprzedaje beczkę po przeróbce,załóż taki zawór ew. dwa poledyńcze wtedy będziesz miał sterowanie.

no to by nie było głupie..

prosiłbym o rozrysowanie jakby to mało wyglądac zeby przepływ powietrza w obie strony byl dobry

a jeszcze jedno pytanie:

pompa od jakiegoś czasu razem z powietrzem ze srodka beczki zaczeła wypluwać również olej;/;;//

czy to cos poważnego

od jakiegos czasu za kazdym razem musze oleju dolewac. poprostu rozpyla w powietrzu olej ze zbiornika..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować