Zaloguj się, aby obserwować  
szostek1515

Foton 824

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Foton
szostek1515    36

koledzy orientuje sie ktos czy w Fotonie824 mozna właczyc wałek na 1000 obrotów ??

czy nic sie nie stanie ???

prosze o pomoc

kris14    261

Jeżeli jest taka możliwość to dlaczego nie?

Ja bym o ciągnik się nie martwił, jak już to o maszyny które mają współpracować z przy tej prędkości wałka WOM'u jeśli nie są przystosowane do tej prędkości :rolleyes:

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    261

W jaki sposób jest to zabezpieczona?

Ciągnik ma gwarancję jeszcze?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Carbo234
      Witam jak uruchomić świecę w Fiatagri 82/94? Ewentualnie jak to się robi w innych fiatach/new hollandach

• Przez PronarekP5
      Opinie użytkwników i osób postronnych na temat :
      -spalania
      -dostępu do części
      -obsługi codziennej
      -awari

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :lol:
    • Przez Marcin2601
      Witam mam problem z hydraulika w swoim fotonie. Ciągnik stał na warsztacie kolo miesiąca hydraulika nie była w nim używana. I dzisiaj po naprawie usterki wsiadam w ciągnik łapie z wajche a podniośnik nic nie reaguje, niema ciśnienia w wyjsciach hydraulicznych, w żadnym. Ciągnik był ropołowiany czy to mogło wpłąnąc cos na ten problem, uprzedzam że nikgdy nie było problemu z hydrauliką. Stan oleju jest. Co może być przyczyną?
    • Przez Gelo231289
      Witam jak w temacie chciałbym was prosić o pomoc w ustawieniu wolnych obrotów w tym silniku bo jak odkręcam dekielek od pokrywy rozrządu i popuszcza wodzić który wciska  ciegnonos pompy to obroty falują  nie chodzi równo tylko opadają i wzrastają czy to aby dobrze właśnie tym się reguluje dziękuję za.pomoc 
    • Przez sylwek1100
      Witam koledzy. posiadam od nie dawna fiata 70-90dt i potrzebne mi kilka wiadomości na jego temat.
      po pierwsze szukam instrukcji obsługi i katalogu części
      po drugie na jakiej zasadzie działa w tym ciągniku sprzęgło wałka bo ja mam z nim problem bo nie działa wogóle
      po trzecie to słabo działa mi w nim wspomaganie
      Koledzy pomóżcie bo mało informacji w necie moge znaleźć na temat tego ciągnika

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.