Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotr8978

jaki agregat do valtry n82?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotr8978    0

Mam zamiar kupić agregat uprawowo siewny.Miał by on pracować z valtrą n82 :blink: :blink:

Edytowano przez piotr8978

Wiadomość z agroFakt.pl

pabloooo    14

kolego to ile ha w końcu masz .tu napisane ze będzie obrabiał na 20 ha , a rozrzutnik na 40 ha w następnym temacie??

Zależy jak sumę masz do wydania. Ja polecam ci Unia famarol Eco 350 Agregat lekki bo 540 kg z packerem a siewnik siewnik waży 400kg .To jest zestaw.Ciągam go Agrofarmem 410 na przodzie mam 340 kg i nie podrywa z pełna skrzynia zboża .Cały zestaw kosztował 27000 netto w standardzie z wałem packera hydraulicznym przerzutnikiem znaczników i ze ścieżkami technologicznymi. Po oranym można spokojnie siać jak chcesz go zobaczyć to wejdź w moja galerię. A tak z ciekawości ile Valtra kosztowała? I jakie ma wyposażenie ?

piotr8978    0

Valtra kosztowała 210000tys w wyposażeniu ma klimę,główny wyłącznik prądu,siedzenie pasarzera,zielony metalik,reflektory na dachu 4+4,inst rodiowa,radio(sony),cięgła dolne hakowe,gniazdo elektryczne din,podgrzewany blok silnika 230v,lampa błyskowa(kogut),przedni tuz

piotr8978    0

nie w standardzie 180000 a może byś mi doradził jaki rozrzutnik to mojej valterki gdzie kupowałeś deutza i agregat z siewnikiem :o

Rozrzutnik to myślę że jakiś 6-8 ton np.metal-fach lub Unii,Cynkomet Coś w tym stylu . Ja ci za bardzo w tym nie podpowiem bo nie wiem . My mamy dwu osiowy taki chyba 4,5 tony to starcza inny nie potrzebny. Ile 20pare rozrzutników rocznie wiec duży mi nie potrzebny.Traktor pług i Zestaw uprawowo siewny kupiliśmy u tego dilera http://new.finochelm.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=70.

A ty z kąt jesteś? Z lubelskiego?

piotr8978    0

Nie ja jestem z kujawsko pomorskiego :lol:

wie ktoś moze ile agregat z agro maszu może kosztowac

Edytowano przez piotr8978

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Dziuba
      Witam. Chciałem pszerobic swój kultywator na agregat uprawowy co sądzicie o dorobieniu wału packera??? A moze jakas inna opcja zdjecia moze ktos ma swojego cuda 😉 pozdrawiam 

• Przez Uziu92
      Witam.
      Zakładam nowy temat dotyczący krajowych agregatów talerzowych z hydropakiem, co prawda jest kilka tematów dotyczących konkretnych producentów, ale za wiele tam nie ma, a jak wiadomo sprzęt ten producenci co raz to poprawiają lub wprowadzają nowości, wiec myślę że temat się przyda wielu rolnikom stojącym przed wyborem nowej maszyny.

A więc proszę o opinie posiadaczy, osób które widziały jak pracuje i jak jest wykonana dana maszyna, czy to może gdzieś na targach czy u sąsiada. Piszcie jakie macie agregaty, czy polecacie czy nie.

Z firm, które mi wyskoczyły w ogłoszeniach w rozsądnych pieniądzach mogę wymienić : TOLMET, EURO MASZ, AGROLIFT, ROLEX, STRUMYK, BATYRA, ARMASZ, JANPOL i wiele wiele innych. Może ktoś ma jeszcze jakiś inny niech pisze opinie, a może ktoś poleca coś czego nie wymieniłem w rozsądnych pieniądzach także śmiało pisać.

O tolmecie i agrolifcie można wyszukać na forum sporo pozytywnych opini, znowu o euromaszu czytałem że słabo.
      Kolejna sprawa to wyposażenie, są na talerzach 510 i 560 mm, z jednym siłownikiem i z dwoma do hydropaku, różne wały, i teraz pytanie jak skonfigurować agregat żeby był jak najbardziej uniwersalny, aby można było nim śmiało też robić uprawy pożniwne, ugory, poplony itp.
      Sam miałem kupować gruber ale... no właśnie, taki agregat byłby bardziej uniwersalny.

Piszcie panowie i panie, czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam
    • Przez Farmer345
      Witam. Jaki agregat uprawowo siewny o szerokości 2,7m  polecacie  do ciągnika MF 6130 mocy 95 km ? Gleby lekkie i średnie również zakamienione. 
      Myślę o takim czymś: https://www.olx.pl/oferta/lekki-agregat-uprawowo-siewny-jaguar-lux-z-hydropakiem-2-7m-dziekan-CID757-IDsjKat.html#1408fb028d  
      Co o tym sądzicie? 
    • Przez michal1993
      Witam! Mam taką zagadkę przy wymianie zębów przy agregacie RAU, otóż chciałbym się upewnić w jaki sposób należy je zamontować? Tak jak ten z lewej czy z prawej? Bardziej bym się skłaniał do tego po prawo ale wolę dopytać.

• Przez rafal4610
      Witam. Mam do Was pytanie. Posiadam stary agregat Bomet z wałkami na łańcuszkach(jak na zdjęciu). Od jakiegoś czasu nosze sie z zamiarem przeróbki "na sztywno" jak w nowszych typach. Pytanie czy kupie gotowe te jarzma ? Bo przejrzałem kilka sklepów w necie i nigdzie nie widze. Jeśli dorobie z pręta gwintowanego 12 to to wytrzyma ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.