Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam ma pytanie mam mf 698t wymieniłem mu obie pompy podnosnika a zaraz działalo dobrze teraz podnosi na wolnych obrotach ale tylko do połowy a jak rusze do tyłu dosc szybko i gdzies sie bujnie to podnosi dalej co to moze byc moze mi ktos pomoc

Opublikowano

Kolego, takie opcje wchodzą w grę-filtr oleju, mało oleju, ewentualnie oringi(rurka, oring, miedzy pokrywa a siłownikiem), ale obstawiam na niski poziom oleju, jak bujnąłeś ciągnikiem, pompa dostała olej i zaczęła podnosić. Spróbuj stanąć ciągnikiem z górki wtedy olej spłynie do pompy tłoczkowej i będziesz wiedział, ewentualnie sprawdź na bagnecie:D

Opublikowano

stan oleju jest prawidłowy jak zaczepie jakas lzejsza maszyne a nie agregat to go uniesie a agregat bunosi za kazdym razem ale tylko do połowy a jak zaczne cofac to powoli na wolnych obrotach uniesie go do konca

Opublikowano

No to witaj w klubie, mam ten sam problem co ty więc Ci nie doradzę. Dlatego może widziałeś mój post odnośnie modyfikacji podnośnika, bo już odchodzę od zmysłów co może być nie tak!!!

Opublikowano

masz moze jakis schemat połoczenia całej hydrauliki bo słyszałem ze jest gdzies zawor powrotny i moze on sie zacinac i przepuszcza cisnienie i nie wiem gdzie tego szukac

Opublikowano

U mnie bynajmniej nie ma prawie różnicy jak "macham" tą dźwignią. Wiem,że przy wyciaganiu uszkodziłem lekko takie mocowanie z membranką w zaworze przy pompie tłoczkowej, ale je zespawałem tigiem nie wiem tylko co z ta śrubką 6, jak ją sie regguluje????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pawelol111
      Witam, jak podłączyć owijarkę do MF 255? Do tej pory używałem tylko jednego gniazda hydrauliki ( przyczepa, prasa). Co i gdzie trzeba przestawić aby owijarkę kręciło w jedną i w drugą stronę w zależności od kierunku przestawienia rozdzielacza?
    • Przez paweleekkk
      Witam serdecznie. Mam problem ze skrzynią w MF 675 a dokładnie jest problem z wbiciem 3 biegu. Pokrywa skrzyni zdemontowana i zastanawiam się czy w widocznych widełkach w tym otworze powinno coś być. Jakaś śruba czy coś? Skrzynia na dwa lewarki z hydraulicznym półbiegiem. Doradzi ktoś?

    • Przez biszu
      Witam.
      Mam pytanie dotyczące hydrauliki.
      Jak podpiąć rozdzielacz z ładowacza bezpośrednio do pompy , aby ominąć wewnętrzny rozdzielacz ?? 
      Cap-- MF 698t
    • Przez piomal1991
      Witam mam pytanie czy ktoś posiada taki model ciągnika od razu mówię nie jest to MF 255 tylko 250, oraz czy ma ktos katalog części lub instrukcję obsługi. Zależy mi na tym bardzo bo nigdzie nie mogę dostać owych papierów:( Jeśli macie ten model to napiszcie coś o nim
    • Przez Rasi
      Witam. 
      Mam taki problem z fergusonem 698 z silnikiem a4.318 spala dużo paliwa. 
      Zaznaczam że paliwo nie dostaje się do oleju ponieważ zamiast pompki na bloku podłączona jest pompka elektryczna. 
      Co oznacza dużo paliwa, przy bronie wirowej 2.5m bez siewnika na areale 2.60ha spalił 130 litrów ropy. 
      Filtr powietrza byl przedmuchany jak co jakiś czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v