Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Niebieski
micro16    21

Witam Wszystkich:) Dzisija odpalilem zetorka 5211 po kapitalnym remoncie silnika, wszystko jest ok, tylko troche kopci na niebiesko i nie wiem czemu:( POmpa i wtryski byly w regenaracji dodam, nie wiem czy zle cos poustawial ten mechanik ze tak jest czy co, Prosze o jakas pomoc jak wie CIe co zrobic:)

Wiadomość z agroFakt.pl

grodecki    0

Może być troche przy wczesny zapłon.

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

damian95    22

To normalne mój zetor też kopci na niebiesko nie ma żadnych problemów. Nawet mechanik mówił że te serie tak miały i to normalne jak już się troche rozgrzeje to chodzi normalnie :)

micro16    21

Witam ponownie:) przestawilem go na pompie troche i jest lepiej na szczescie ale jeszcze jak dla mnie nie tak jak powinno, zrobilem kolo 20 mth zrobie jeszcze troche i zobacze dalej jak bedzie:)

Piters182    18

Witam, mam do was pytanie nie chce zakładać nowego tematu to zapytam tutaj. Chodzi oto że czego w mojich 2 zetorkach takie spaliny są śmierdzące tak jak ze starego ruskiego, zawory, wtryskiewacze wszystko wyregulowane porobione a tak śmierdzące mają spaliny czy może juz tak mają pytania do waś.

DarekD    56

Witam Wszystkich:) Dzisija odpalilem zetorka 5211 po kapitalnym remoncie silnika, wszystko jest ok, tylko troche kopci na niebiesko i nie wiem czemu:( POmpa i wtryski byly w regenaracji dodam, nie wiem czy zle cos poustawial ten mechanik ze tak jest czy co, Prosze o jakas pomoc jak wie CIe co zrobic:)

a jakie komplety naprawcze (tłok+tuleja) wstawiłeś ???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się