Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pieniu2506

hamulce hydrauliczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pieniu2506    0

witam mam pytanie czy ktoś moze montowal w beczkowozie hamulec hydrauliczny zamiast pneumatyki.chodzi konkretnie o 10000l. czy lepiej instalowac pneumatyke w ciagniku.jest to dosc duzy koszt

PanJoker    2

Co do kosztów to na pewno drożej wyniesie Cię zainstalowanie pneumatyki w ciągniku niż hydrauliki w beczkowozie. Ja miałem również podobny dylemat tyle że w przyczepie. Jednak wybrałem hamulce hydrauliczne. I nie żałuję. Spisują się znakomicie i zrobione stosunkowo niewielkim kosztem :) I w ten oto sposób w przyczepie mam hamulce hydrauliczne i pneumatyczne :) I w zależności od ciągnika którym ciągam przyczepy podpinam hamulce takie lub takie :)

pieniu2506    0

własnie nie wiem jeszcze jak sie do tego zabrac. za 2 tygodnie bede mial nowa beczke i wiem ze napewno strace gwarancje na uklad hamulcowy bo jest z pneumatyka.gdzie wogole moge kupic przewod i silownik.dzwonilem do,,greene" miejscowego to oni takich rzeczy nie maja.jestem ciekawy jak to wyglada jesli jest u ciebie hydraulika i pneumatyka

Edytowano przez pieniu2506

Wiadomość z agroFakt.pl

PanJoker    2

Przewód hydrauliczny, dostępny raczej w każdym sklepie z częściami rolniczymi. Siłowniki zamawiałem właśnie w takim sklepie i nie było problemów z zamówieniem. W jednej przyczepie mam 3 siłowniki. Siłownik hydrauliczny połączony jest taką ramą z pneumatycznym. Tak że wszystko chodzi razem. Zastosowane są tylko jeszcze sprężyny ściągające do siłowników hydraulicznych żeby całkowicie odbijały bo zdarzało się że nie do końca odbijały i koła lekko hamowały.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować