Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Heniekii

Kosa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
kosa
Heniekii    1

witam mam taki problem ze gdy ustawie jeden punkt zwrotny na targancu i kosa lezy na srodku bagneta to w drugim punkcie zwrotnym nie jest tak samo tylko mniej wiecej w polowie i przez to ukreca mi sie walek i musze mniej wiecej wyposrodkowac te dwa punkty zwrotne bo strasznie sie grzeje glowka od targanca i lozysko a puzniej walek szlak trafia,mam tez pytanie czy moze ktos zakladal w swoim rekordzie zamiast tego bebna na chlodnice takiego kosza z siatki jak maja claasy bo na aukcjach je tez sprzedają

Heniekii    1

i jak nikt nie mial takiego problemu?bo u mnie zaden mechanik nie potrafi odnalesc gdzie tkwi problem i przez to jak od rowu jest jaki perz czy cos to kosa zamiast ciac to mieli i ma ciezko

LOST    7

Co do siatki zamiast bębna to czytałem już parę opinii, z których wyka, że siatka jest lepsza od bębna.

Wiadomość z agroFakt.pl

Heniekii    1

widze ze jednak nikt takiego problemu nie mial szkoda bo nie wiem co z tym zrobic wyczerpaly mi sie pomysly chyba zostaje tylko podmiana hederow jak ktos bedzie swego bizona sprzedawal

strd    4

bęben jest o tyle lepszy, że się obraca (jak działa) i zrzuca z siebie syf. Sama siatka po pewnym czasie koszenia się zaklei, bo wiatrak na chłodnicy będzie cały czas ciągnął powietrze do środka.

jeśli chodzi o kosę, to moze tam jest jakaś regulacja skoku targańca??

Heniekii    1

zgadza sie jest regulacja na glowkach od kosy i od targanca ale jak wyreguluje i kosa jest dobrze w 1 punkcie zwrotnym to w 2 punkcie zwrotnym jest w polowie a powinna byc tez zyletka na bagnecie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować