Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
crvx40

Szyberdach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
crvx40    7

Witam! Tak jak w temacie nam ursusa z grubym dachem i chcialbym sie dowiedziec czy daloby sie jakos przerobic zeby otwieral sie do tylu a nie do przodu?

pawi    0

ja kupiłem 914 z dorobionym dachem i miałem taki sam problem jak ty to obróciłem cały dach tzn przód do tyłu a tył do przodu mocowania wszystkie pasowały :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Henius91    574

jesli jest to oryginalny dach to raczej sie nie da go obrocic bo wtedy nawiewy, glosniki, radio itd. beda odwrotnie. jakis uzytkownik na AF ma odwrotnie szyberdach chyba w 1014 tylko nie pamietam kto to byl. poszukaj w galerii takiego ursusa i sie zapytaj.

jozin    0

A dlaczego w ogóle chcesz go przerabiać przecież tak jest lepiej wiaterek bardziej chłodzi chyba że często o gałęzie haczy i się przekręca :rolleyes: przespawaj zawiasy i tamte podpory do siłowników a potem jakoś przełożyć zamek albo dorobić

jozin    0

Hałas jak otworzy się dach dopiero jest słychać ten głos tak jest w moim 1014 ten dźwięk turbo :rolleyes:

crvx40    7

Halas mi nie przeszkadza bo za***iscie ryczy jak wchodzi na obroty to jest muzyka dla uszu wlasnie chodzi o galezie albo o wjazd do jakiegos niskiego budynku gdzie z otwartym nie wchodzi i jak sie zapomni to mozna go urwac albo pokrzywic :(

Henius91    574

o ile sie nie myle to @TomekPL ma samorobny dach a szyberdach ma otwierany normalnie, jak w kazdym ursusie.

crvx40    7

nic panowie chyba bedzie musialo zostac tak jak jest w koncu orginal to orginal :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować