Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
roxor

Claas Jaguar 690

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
roxor    0

Witam

mam do was takie pytanie mianowicie chce kupic sieczkarnie claasa jaguara 690. Znalazłem taka sieczkarnie w idealnym stanie za mała kase ale jest bez hedera. Mam heder 4 rzedowy od claasa 80 SF. dowiedziałem sie ze bez problemu mozna załozyc ten heder do claasa 690 ale nie wiem jak sieczkarnia bedzie sie spisywała z tym hederem prosze o wasze opinie.

jankris    10

Tylko po to zakładałeś ten temat?

Najprawdopodobniej nikt tego nie wie, a swoją drogą wierzysz jeszcze w takie super okazje?

Edytowano przez jankris

arturs860    0

jezeli jest to 690 (bez sl) to sprawdz dobrze stan zgniatacza bo czesci bardzo drogie i trudno dostepne. Heder do niej to tez nie wielkie pieniadze, mam taki 6 rzędowy (możliwe odkręcenie 2 rzędów)i moge go oddać za 4 tys.

Wiadomość z agroFakt.pl

arturs860    0

690 i 690sl to prawie te same maszyny jednak do tego "prawie" trudno dostać części. 690 przestali produkować chyba w 1988r. Główna różnica to zgniatacz, jest całkiem inny. 690 już nie ma nowych części do zgniatacza. Znajomy dwa lata jeździł 690 bez zgniatacza bo nie umiał dostać części, aż w końcu maszynę sprzedał. Sl-ki robili do 95roku i sa tam na zgniataczu zwykłe łożyska

Edytowano przez arturs860

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować