Skocz do zawartości
damjed

Renault 133-14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damjed    0

Witam, mam problem z blokada w renault 133-14 ktory polega na tym ze pedal od blokady chodzi dobrze a nie zalacza blokady. Jesli wie ktos jaka moze byc tego przyczyna to prosil bym o podpowiedz.Z góry dziekuje;)

damjed    0

Ciegno powinno byc ok poniewaz blokada dzialala wczesniej.

Edytowano przez damjed

Wiadomość z agroFakt.pl

damjed    0

Ten mechanizm wyglada jakby dobrze dzialal.Nie wie ktos jak tam jest w skrzyni?? jak to dziala?? Moze jakis schemat skrzyni.Pozdrawiam

endrju00711    11

Podaj e-mail a podeślę ci parę fotek ze środka mostu pod kabiną. Sam przerabiałem ten temat rok temu, ale tak, jest to do zrobienia w max dwa dni. Trzeba podnieśc kabinę ściągnąć plecak i masz wszystko na widoku. :D

endrju00711    11

Fotki już wysłałem. Pewnie nie będzie to identycznie to samo co w twojej, bo to są fotki z Renault 75.12 RS, ale różnica pewnie będzie w zwiększonej masywności podzespołów a zasada działania będzie taka sama. ;) Jak potrzebujesz części to mogę podesłać ci telefon do znajomego co posiada takie na stanie. Pewnie będziesz miał rozsypane te kły, ja tak właśnie miałem, założyliśmy nowe opony jedna osoba usiadła i chciała sobie powariować, no i trach blokada poszła. :D Kły po prostu się rozsadziły na cztery części, radzę to wmiarę szybko zrobić, bo czasem jak pódzie w trasę to z spodu skrzyni olej zabierze odłamki między tryby i wtedy to będą dopiero koszty. ;)

damjed    0

Dzieki kolego a co do czesci to ja tez mam dojscie.Takze z czesciami nie bedzie problemu.

endrju00711    11

Przy czasie ci wyślę nie ma sprawy, ale powiedz mi czy chcesz tylko tej blokady mostu, czy wszystkich skrzyni, rewersu i dwóch pozostałych 1-4 i 1-3 ?

mierzwik20    0

Ja równiesz bardzo bym prosił o te fotki bo też mnie czeka rozbiórka skrzyni i może bym wiedział jak co tam wygląda. A z ściąganiem kabiny duzo jest problemów? mój adres mierzwik20@wp.pl Dzięki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się