Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel0214

POL-MOT

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Daniel0214    0

Co sądzicie o ciągnikach POL-MOT serii H ? Moze ktos juz posiada jeden z trzech ciagnikow tej serii ?? Jesli tak to prosze o opinie na ich temat i czy byly jakies awarie i po ilu moto-godzinach ? Gdyż zastanawiam sie czy warto kupić ten ciągnik czy lepiej jakiegos zetora 85 ?? Moze mi podpowiecie :blink:

z tym ciągnikiem to pewnie nie wiele osób miało styczność bo to nowość i niewiele jest ludzi którzy go posiadają. Wiadomo że ma silnik perkins 4 turbo, skrzynię 40km z rewersem mechanicznym, udźwig podnośnika 3700kg, masa bez obciążników ok.4300kg. No i jak dla mnie ma taki trochę kosmiczny wygląd. :blink:

cichy84    14

jeździłem nim na pokazach w Szepietowie hmmmmmm taki śmieszny ciągniczek deko przód na mój gust za lekki ale pamiętam że cena nie była wywindowana nio i skrzynię ma podobno jak Valtra A ogólnie fajnie sie nim jeździło ale to tylko 2 godziny jazdy były

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukaszjarm    4

ja tez bylem zainteresowany takim ciagnikiem i pytalem sie mechanika z serwisu co o nich sadzi to powiedzial ze ogolnie to sa dobre ciagniki tylko sprzeglo maja slabe ale mowil ze jak bedzie do lzejszych prac to powinien byc ok

JEDREK    16

ja smigalem tym polmotem z miesiadz temu i powiem ze fajny ciagniczek najlepszea to w mim jest ta skrzynia super sie nia obslogoje. to niejest skrzynia z valtry tylko to wzasadzie jest valtra tylko ze ma kabine polska i maska a tak to to samo co valtra i jak zamierzasz kupic z turem to jest idealny przez te okno dachoew wszystko ladnie widac jak tura do gory podniesiesz. no i wyposazenie ma fajne klima w standardzie itd ja bym go kupil osobiscie. :blink:

cichy84    14

Pisałem że to coś na podobie Valtry moze starego Valmetu ale spoko ciągnik nio sprzęgło też mi mówili ale cos tam miało być w planach że je wzmocnili

ciągnik dość oszczędny z tego co mi mowili pozdrawiam

michalk123    0

Valtra serii-A ma silnik sisu a nie perkinsa ,a reszta poza kabiną i maską to podobno to samo tylko że niby Pol-MOT jest wyprodukowany w turcji, to jak niby na tej samej lini co Valtra ? Valtra-A wedłóg przedstawicieli Valtry w Finlandii produkują(kto ich wie kto mówi prawde ).meble w polsce produkuje a niemieckie etykiety i zertyfikaty daje i made in deutschland ;) .

zetorek1607    1

no fajne ciągniczki, niedaleko mnie mają Fotona, a to chyba to samo co Pol-Mot i Foton ładnie śmiga z turem i innymi maszynami ;[

kris14    259

Foton może tylko silnik ma podobny i nic więcej.

Foton to konstrukcja chińska z silnikiem Perkins euro II a Pol-Mot H to konstrukcja na podwoziu Hema [licencja Valtry] i silniku Perkins euro III

zeno    7

Nawet fajny ciągnik ale chyba bym go nie kupił bo

-co będzie za 10 lat z częściami jak by to upadł jak foton którego nie produkują

Kiedyś warfama też wypuściła ciągnik chyba farmot ale raczej to dobrej sławy nie miało(psuło się, brak części, nie dało się sprzedać)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach