Skocz do zawartości
Vasili

Wieniec tz-4k-14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Vasili    0

Witam

Mam takie pytanie czy ktoś wie z jakiego ciągnika może pasować wieniec koła zamachowego?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez Razzor
      Witam jakie są wasze opinie na temat traktora renault 95.14 RS, 85 KM, silnik MWM, skrzynia i rewers mechaniczny,czy jest godny uwagi?
    • Przez GospoOS
      Panowie wyswietlił mi sie taki kod a nie mam książki serwisowej na tą chwile oczekuje pomocy z góry dzieki
    • Przez crisis
      Witam jestem uzytkownikiem traktora fiat 45 66 dt mam go od 3 tyg i z racji ze nie znam sie na mechanice mam kilka pytan odnosnie mojej maszyny ,otóz zauwazylem ze kopci z odmy i po odkreceniu kroka wlewu oleju to leci dymek oraz gdy zmieniam zakres 2 lewarkiem na srednie biegi i wsteczne to wchodzi bez zadnego oporu czego nie ma w najwolniejszym i najszybszym zakresie wciskajac je czuc opor. Z gory dziekuje za pomoc .

• Przez Carbo234
      Czy w FIATAGRI 82-94 da się zmienić olej w skrzyni? nie mogę znaleść olejów przekłdniowych. Jak tak to jaki olej polecacie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.