Zaloguj się, aby obserwować  
klimas78

Problem

Polecane posty

klimas78    0

Koledzy miałem w tym roku problem ze swoim bizonkiem.Otóż zatykała mi się podłoga podsiewacza.Zwiększałem wiatry ale to nic nie pomagało .

Na mieszance jeszcze szło wytrzymać ,ale jak się wjechało w żyto ,czy pszenżyto to jadąc szybciej wszystko pozostawało na podłodze a nic nie szło na sita.I trzeba było go czyścić.

Co może być przyczyną,bo sam już nie mam pojęcia.

P.S Dodam że nie czyścił zbyt dobrze zboża.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1ROVEZ    1

W życie to się zdarza. Zarówno na podsiewaczu jak i na podłodze wytrząsaczy lubi się czasem przyczepiać to "ość" i trzeba to po prostu wyczyścić czasami. Wiatr nie ma nic do tego, wentylator nie dmucha po podsiewaczu, tylko po sitach.

Jeśli jednak to nie jest tylko ość, ale generalnie cała masa nie chce przechodzić przez podsiewacz to mogą to być faktycznie za niskie obroty silnika, lub np. poślizg pasa napędzającego podsiewacz i kosz sitowy np. z powodu zwiększonych gdzieś oporów...


good God damn and other such phrases...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
    • Przez Kurwer21
      Cześć, pytanie z ciekawości, wie ktoś może czy do produkcji bizonów fabryka przykładała się? Słyszałem kiedyś, że bizony fabrycznie potrafiły wyjeżdżać z fabryki niedomalowane w niektórych miejscach, albo z zaciekami, a kiedyś spotkałem się z bizonem (podobno oryginalny), który miał krzywo ponaklejane naklejki. Co wiecie na ten temat?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj