Skocz do zawartości
xXPronarXx

nowy taktor 30-60 km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
NOWY
dominik1613    0

a może trochę więcej szczegółów ?np do jakiej kwoty sprzęt,z czym będzie pracował w gospodarstwie,główny ciągnik? :)

jak już to może case jx60lub NH TD5030?

rafalkom555    13

traktor jako główny? pomocnik?

nh td5010, case jx60, ursus 3512 3724, john deere 5055e, farmtrack jakiś :) ile kasy max i do czego i odpowiedz niebawem masz :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Czeladnik    0

A jak z serwisem w twoich stronach? Zorientuj się również w kosztach przeglądów, części zamiennych, awaryjności jeżeli chcesz zachodnią markę. W moich stronach najlepiej jest z Zetorami i też tą markę polecam.

dominik1613    0

Na taka moc to bym wybrał Fendta bo te małe nie są drogie :D

@Szumilasek fendt o tej mocy nie ma co napisał @xXPronarXx ma 65 km jest tylko ogrodniczy :D

Pawell18    13

chce kupić nowy traktor od30-60km doradcie

kolego 30 km a 60 km to ogromna róznica, jak dzien i noc, to zupełnie inne ciagniki,

I przede wszystkim podaj jakies szczegóły

agro973    40

Sprecyzuj swoje pytanie to odpowiedz będziesz miał na pewno. Ja osobiście polecam farmtrac'a ja ma 74 konnego i sobie chwalę

zenas    6
:D kolego tak jak twój nick wybierz Pronara.nie jest zły za te pieniądze :D

Bogdanek    0

chce kupić nowy traktor od30-60km doradcie

Nie sprecyzowałeś kwoty, więc trudno Ci coś doradzić. Ponadto dobrze byłoby wiedzieć ile masz ziemi, jakie gospodarstwo.

Pawell18    13

I co to juz wszystko, to juz nie bedzie wiecej szczegółow, rozumiem ze to nam ma wystarczyc do wytypowania włsciwego ciagnika

Nie zastanawiaj sie tylko bierz fotona 80 km ciaga 4 obrotowa to 60km pociagnie 3

xXPronarXx    0

i co mam napisać

to ma byc mój główny traktor bo mam c-330 ale chce zmieńic na cos lepsze a ziemi mam mało

może byc używany i sorry do 60tyś

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez Sunf
      Witam, szukam opinii na temat kupna ciagnika 6 cylindrowego nowego glownie do orki siewu( również zasprzegniecie na przednim tuzie maszyn doprawiajacych) i do transportu. Głownie biore pod uwage marki Nh Jd Zetor Case Valtra MF 140 km do 160 km. Licze na wiarygodne opinie oraz podpowiedzi dotyczace tych marek. 60ha
    • Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez hodowcamlody
      Mam u siebie hodowlę zwierzęcą i zero upraw, dlatego nie zależy mi strasznie na udźwigu itd. Chciałbym żeby pracował w prasie (aktualnie mam mf 3050 i jest ok ale nowy to nowy no i mógłby być mniejszy i lżejszy przy 70km, daje sobie radę w 100% ) może jeszcze w rozrzutniku 3,5t (żadne obciążenie ale c-360 komfort ma słaby to czemu by się męczyć), dodatkowo przy kosiarce nawet gdyby to była czołowa , + jakieś wożenie bel itd, chcę kupić żeby mieć spokój na lata, zawsze używane ale ile można, parę razy to więcej się w garażu przesiedziało niż w ciągniku w pracy. Co do ciągnika to wymagam żeby posiadał 4WD, skrzynię 40km/h, kabinę dało się założyć przedni tuz i wom, kasą nie chcę szastać bo produkcja jest niewielka tak że mogło by zabraknąć $$ ale określonego budżetu nie mam, lepiej dopłacić i mieć lepsze. Jakieś propozycje?