Tomasz0594

Claas rollant 250rc problem z siatką.

Polecane posty

Tomasz0594    0

Witam. Zaczynając od początku powiem iż posiadam prasę claas rollant 250 dodam żejest tylkona siatkę. Jestem jej właścicielem drugi rok. W pierwszym spisywała się bardzo dobrze w tym na początku też a teraz mam problem z siatką.  Mianowicie prasa podaje mi cały czas siatkę, owinie belkę utnie siatkę wywalę belkę a ona dalej kręci tą siatkę, nawet jak tylko załączę wom to ona zaczyna kręcić.

Gdy podłączam zasilanie sterownika do ciagnika piszczy i miga na czerwono w  przycisk STOP. Dopiero teraz zauważyłem że jest ustawiona na owijanie sznurkie którego wcale nie posiada bo ona jest tylko na siatkę i myślę że to może być ta przyczyna, że kręci ciągle siatkę. Tylko teraz mam kolejny problem bo nie mogę jej przestawić na owijanie siatką. Nie wiem jak to zrobić.

Czy jest tu ktoś kto może mi pomóc w jakikolwiek sposób? Jak ustawić na sterowniku by owijała siatką? Może to jest cała przyczyna mojego problemu.

Załączam zdj. sterownika.

 

20220623_194543.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

naciśnij przycisk owijania siatką (ten pod przyciskiem STOP) i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0594    0
3 minuty temu, semos napisał:

naciśnij przycisk owijania siatką (ten pod przyciskiem STOP) i gotowe

Właśnie w tym problem że naciskam i nic nie reaguje. Gdyby tak się dało to bym tu dzisiaj nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0594    0
Przed chwilą, semos napisał:

mam taki sam sterownik i u mnie działa

Aha oki. Czyli coś jest nie tak skoro ja nie mogę tego tak zrobić. Muszę szukać przyczyny tylko jeszcze nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj