Polecane posty

Kasztan17    0

Witam przychodzę z zapytaniem ciśnienia w  prasie  Bo  siłownik od ciśnienia jest po prawej stronie tam jest pokrętło do regulacji i mam taki problem ze nie mogę ani skręcić ani dokręcić i nie pokazuje ciśnienia i bele też nie są zbite i robią się takie flaki  teraz pytanie czy trzeba jakoś pierw nabić w ciśnieniem  z ciągnika czy  jest coś nie tak z siłownikiem dzięki za pomoc. 

jaco512    321

Można dobić z ciągnika ale potrzebna jest specjalna złączka, jest temat o tym, tylko trzeba poszukać.

• Thanks 1

Kto zna symbol tego szybko złącza ? W nowszych prasach nh są już inne te złączki a w 650 jest taka popierdolka. 

Potrzebuje dobić ciśnienia bo w tej chwili max co mogę uzyskać to 100 bar czyli około 1500psi.

Pozdrawiam 

IMG_20220624_111706.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarek800
      Witam uszczelnialem siłownik od napinania pasów i teraz trzeba go nabić tylko jak i czym olej +GAZ i w jaki sposób ktoś coś pomoże 

• Gość
      Przez Gość
      Witam co może być przyczyną głośnego strzelanina zamków podczas otwierania tylniej klapy? Jak jest pusta to nic nie strzela, a jak pełna to aż ciągnikiem szarpnie
    • Przez Rad81
      Witam , mial ktoś z użytkowników prasy NH BR problem z komputerem w prasie że po zrobieniu 100-200 bel uszkadzało wam tranzystory(paliło) w komputerze, kupiłem drugi komputer problem się powtarza, elektryk twierdzi że gdzieś jest jakieś przeciążenie za duże przy podnoszeniu noża siatki.
      Serwis New Holanda przyjechal i pojechał bo na pusto wszystko ładnie chodzi.
      Dodam że prasa była sprowadzona przez handlarza i komputer był już naprawiany pewnie gdzieś na zachodzie.
      Zacząłem po modyfikacji prasować bez komputera i sterownika to występuje taka sytuacja że nie da rady do końca podnieść noża siatki,nie da rady uciąć , siatka wydaje się być mocno naprężona.
    • Przez jarek800
      Witam uszczelniałem siłownik napinający pasy i teraz  trzeba go nabić  olejem  gazem ile barów co i jak może ktoś pomoże   

• Przez adam_b
      Witam wszystkich
      Jestem od niedawna właścicielem prasy NH BR740. Przy próbie prasowania siana zauważyłem, że po dostarczeniu niewielkiej ilości materiału do komory prasa "zatykała się", tzn. siano nie było już transportowane do komory, a blokowało sie tuż za widłami na podbieraczu. Zgniot ustawiony na 1700psi, docisk pasów bez obciążenia (sprężynami bocznymi) ustawiony zgodnie z zaleceniami tak, aby pasy nie ślizgały się po rolkach.
      Sądzę, że winą są obarczone pasy, ponieważ jak widać na załączonym zdjęciu nie dużo zostało z ich wierzchniej warstwy ciernej, jednakże wolę zasięgnąć waszej opinii przed kolejnym wydatkiem. Koszt nowych, nieoryginalnych pasów to ok. 4,5k zł
      Jak sądzicie, jest to konieczny wydatek w moim przypadku? Strukturalnie, moim zdaniem, wyglądają na całkiem zdrowe - nie widać naderwań, pęknięć i tym podobnych, dlatego chcę zasięgnąć jak najszerzej opinii odnośnie tego problemu.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj