Zaloguj się, aby obserwować  
Artlud

Materiały do pracy dyplomowej

Polecane posty

Artlud    0

Witam, zaczynam pisania pracy dyplomowej dotyczącej rowoju potencjanego gospodarstwa.

Obecnie mam problem z literaturą i ciężko jest znaleźć coś konkretnego. Czy może ktoś posiada jakieś materiały, z których można skorzystać i dodać do bibliografi?

AlbinR    0

Być może nie będę w stanie pomóc ci dokładnie w tym, o co prosisz, ale chciałbym podzielić się z tobą kilkoma odniesieniami istotnymi dla twojego tematu.Mam nadzieję, że te linki są pomocne dla twojej pracy dyplomowej.

https://www.sciencedirect.com/topics/social-sciences/agricultural-development - Może to pomóc w artykułach dotyczących rolnictwa wiejskiego w scenariuszu, ekonomiki rolnictwa, zmodernizowanych technik itp.

https://citeseerx.ist.psu.edu/viewdoc/download?doi=10.1.1.472.5901&rep=rep1&type=pdf - rozwój małych gospodarstw rolnych

15 lat polskich biogazowni rolniczych - badania przeprowadzone do roku 2019

usługa pisania esejów - studia przypadków związane z zasobami rolnymi, gospodarką rolną, przedsiębiorczością i produktami

Przygotowanie do przyszłego AKIS w Europie - Stały Komitet ds. Badań Rolniczych (SCAR)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez paktofonikas1987
      Uczęszczał ktoś do owej szkoły? A może planuje iść w najbliższym czasie ?
    • Przez michaal11
      Witam, jestem studentem i w tym roku pisze prace inżynierską której tematem jest projekt ładowacza czołowego, który ma być przeznaczony do ciągników o średniej mocy, głownie skupiłem się na przeznaczeniu do zetorów z serii 5011 - 7011, 5211-7211. Ostatnim elementem jaki pozostał mi do zaprojektowania jest rama, ze względu na zróżnicowanie tych ram, chciałbym przestawić jedną dla konkretnego modelu. Z dostępnych ładowaczy wiekszość jest zamocowana do ciągników i trudno zmierzyć wymiary takiej ramy. Czy ma moze ktoś jakiś szkic lub projekt takiej ramy lub mógłbym dla mnie ją zmierzyć (wymiary gabarytowe, rozstawy mocowań, wielkość mocowań). 
      Z góry dziękuje za pomoc! 
      Załączam zdjęcie mojego ładowacza, chętnie przyjmę wszystkie uwagi i odpowiem na pytania 

• Przez FranasNH
      Witam, jestem tegorocznym maturzystą i chcę iść na studia o kierunku rolniczym. Myślałem nad Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. 
      Mam pytanie do Was, czy ciężko jest się tam dostać? Wiecie może ile trzeba mieć % na maturze? 
      Potrzebuje także Waszych opinii czy iść na ten kierunek nie mając własnych hektarów oraz opinie na temat tej uczelni 
      Pozdrawiam
    • Przez Wicker159
      Witam wszystkich.
      Zwracam się do hodowców zwierząt rzeźnych z prośbą o wypełnienie ankiety na temat warunków organizacyjnych i technicznych podczas transportu zwierząt rzeźnych. Zebrane dane posłużą mi do napisania pracy inżynierskiej. Ankieta jest anonimowa, a wyniki zostaną wykorzystane tylko w celach naukowych.
      Z góry dziękuje za poświęcony czas.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc66puetpPvDNtNdmPXRp2sadxTV7LJYx7vA5uhSwdqX1A-WA/viewform?usp=sf_link
    • Gość
      Przez Gość
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj