New holland T4 ogrzewanie problem
-
Podobna zawartość
-
Przez Turek12
Witam po wymienie filtra paliwa nie mogę odpowietrzyć układu paliwo cofa sie do zbiornika paliwa new holland t4.75 2013r miał ktos taki przypadek kiedys?
-
Przez Haczyk93
Witam, czy do wymiany sprzegla w new holland TN65F trzeba zdejmować kabinę? Widzę że są śruby od tyłu i zastanawiam się czy jest inny sposób na nie. Jakieś rady ?
-
Przez Patryk211088
Cześć. Jestem nowy I nie potrafię za bardzo na tym forum się poruszać więc jeśli temat był to sorry😉. Tato posiada t.4.75 na wąskich kołach I chce założyć 420 85 34 I przód 340 85 24, ma ktoś może fotki na takich kołach? Druga sprawa to chip, jak wam się sprawuje po podniesieniu mocy? Jakie wrażenia? Tuner mówi że powinno wyjść około 110km😁
-
Przez pawel1991a
Witam wszystkich, proszę o tabele rozmiarów opon jakie powinny być z tyłu i z przodu przy ciągniku jak w tytule przy napędzie z przodu i skrętnej osi bo dostałem informację od mechanika że mam źle dobrane i może być problem. Teraz mam przód 7.50-16 a tył 12.4-28.
Do sadowników mam jeszcze pytanie czy ktoś użytkuje ten ciągnik z opryskiwaczem Dominiak 2000l i jakie mniej więcej macie spalanie na ha i przy jakim biegi, obrotach i prędkości.
Pozdrawiam.
-
Przez NewHollandT4
Witam
Proszę o rade jaki tur (ładowacz czołowy) nadawałby się do New Hollanda T4.75. Jaki byście polecali? Oczywiście cena w granicach rozsądku nie jakieś kolosalnie duże. Ciągnik jest dosyć lekki i obawiam się że duży tur może go przeciążać. Myślałem na Metal Fach T229. Co o nim sądzicie? Czekam na Propozycje i odpowiedzi.
-

Rekomendowane odpowiedzi
Kubota bulltra b1-17
New Holland i Kverneland LD100
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się