AgnesW

Kogut padł

Polecane posty

AgnesW    0

Witam serdecznie hoduje kury rasy Ayam Cemani .mialam pieknego koguta okaz zdrowia waleczny . Wczoraj nagle opadł z sił na grzebieniu plama krwi , pod wieczór  rzygał gęstą wydzielina z dzioba i zdechl. Choroba 24h . Nie chciał juz jeść i tylko pił wode . Czy mógł walczyć ze szczurem na przykład  i zdechl czy to choroba bakteryjna?  Zastanawia mnie co się mogło wydazyc . W kurniku jest 23 kury i u żadnej nie ma oznak choroby . Apetyt mają. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Artur_25_Mazowie
      Witam 
      80% moich kur jest w połowie bez opierzenia. Kury mimo to są żywe, znoszą jajka normalnie , a wyglądają tak: co to jest?

• Przez patryk555591
      Witam, 
      Czy miał ktoś styczność z firmą Rem masz ( miejscowość Dobre) kujawsko pomorskie. Firma produkująca mieszalniki pasz i śrutowniki. 
      Czy jest to firma godna polecenia i śmiało można nawiązać z nią współprace czy raczej lepiej omijać szerokim łukiem?
      Pozdrawiam.
    • Przez toto987
      Witam 
      Co to może być za choroba że płuca są żółte?

• Przez Martynka023
      Witam. Zakupiłam kury nioski rossa (19tyg.) Zaobserwowałam u kilku braki piór przy ogonie oraz białe paprochy na piórach. Jakby łuszcząca się skóra... Mała przydomowa hodowla na własny użytek. Nie wiem czy jedno z drugim ma coś wspólnego. Niestety nie znam się. Skóra pod skrzydłami wydaje się być ładna.Czy ktoś może mi użyczyć swój wiedzy i podpowiedzieć jak działać, co może im być i jak pomóc? Z góry dziękuję

• Przez Krzys375
      Witam, 
      Czy ma ktoś na sprzedaż jaja lęgowe kur brojlerów? Np. Ross 308 
      Sprzedaż wysyłkowa. 
      Nie jest to duża ilość, 30 szt. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj