Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawdopodobnie może być to problem z czujnikiem położenia ramion. U mnie tak migała i pomogło ponowne wyregulowanie czujnika. Jak miga Ci ta kontrolka to podnośnik da się odblokować i działa normalnie?

Opublikowano
Dnia 7.11.2021 o 19:16, darkowe1 napisał:

a poza tą kontrolko co sie dzieje ?? 

następuje zablokowanie podnośnika, przez co muszę go co jakiś czas na nowo odblokowywać

 

Dnia 8.11.2021 o 10:10, Fugeo napisał:

Prawdopodobnie może być to problem z czujnikiem położenia ramion. U mnie tak migała i pomogło ponowne wyregulowanie czujnika. Jak miga Ci ta kontrolka to podnośnik da się odblokować i działa normalnie?

Tak, da się odblokować i działa normalnie, tylko dzieje się to zbyt często

 

Dnia 8.11.2021 o 11:08, Uziu92 napisał:

2-2 błąd, problem z czujnikiem pozycji ramion.

Skoro problem został zdiagnozowany to co mam dalej robić ? Wymienić czujnik ? Da się to jakoś wyregulować?

Opublikowano

może być uszkodzona wiązka, kostka nie łączyć, może być czujnik uszkodzony , jak wcześniej było okej to coś z tych rzeczy, a może wymaga to regulacji, a może być też uszkodzony taki kołnierzyk co czujnik po nim jeździ. Procedura ustawiania tego czujnika jest w dziale Massey Ferguson gdzieś , to te same skrzynie, czujnik też taki sam albo bardzo podobny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez WPL
      Witam proszę o pomoc problem z skrzynia biegów na rozgrzanej zapala się bład 75D7 i przestają działać zakresy lub zawiesi sie na (D) lub działają trzy zakresy A-B-C  z góry dziękuję 

    • Przez Wiesław446
      Witam mam problem  w Celtisie z półbiegiem zając na żółwiu ciągnik jedzie do przodu i do tyłu a na zającu się wyraźnie ślizga i wydaje dziwne wycie tak jakby coś nabierało obrotów . stało się to podczas normalnej jazdy.zmierzone ciśnienie przy elektrozaworach tych od rewersu ciśnienie na 26 atm pojawiły się po puszczeniu sprzęgła i włączenia jazdy do tyłu lub przodu czy to będzie kwestia mechaniczna czy można jeszcze coś zmierzyć. Dodaje film na którym słychać odgłos przy zającu
      VID-20260608-WA0001.mp4
    • Przez mateuszskib
      Jeśli chodzi o listwy to są wymienione 

    • Przez mateuszskib
      Czym może być spowodowane to że koło jest tak blisko zwrotnicy 


    • Przez farmer_89
      Co wybrac reno ares 640? czy claas ares 697?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v