adam1968z

pszenica

Polecane posty

adam1968z    6

Witam pszenica euforia siana 21 09 ciężko wschodzi po prostu nie może miejscami przebić się przez ziemię kiełki są powyginane do dołu czy ona da radę powychodzić może ktoś coś podpowiedzieć.

Andpol    356

Pszenica jak trawa da se rade gorzej teraz maja bo sucho i nie wschodzą a najgorzej mają ci co jeszcze nie posieli i pola poorane i ziemia wyschnięta na popiół.

Wiadomość z agroFakt.pl

adam1968z    6

raczej jednakowa głębokość tylko ziemia mozaika glina, czarnoziem. piach będę jeszcze czekał potem zobaczymy co z tym robić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Janek1111
      Witam serdecznie, chciałbym się dowiedzieć z jakim środkiem mogę wymieszać Lentipur 500 SC flo. Proszę o informację Dziękuję
    • Przez adam1968z
      witam siewnik vaderstad rapid 300 zawieszany ile obrotów kołem przy próbie kręconej bonie mam książki i nie ma naklejki
    • Przez tiger2911
      Mam problem z 2,5 h polem, zawsze co roku mam Perz na polu i rumian. Stosuje oprysku które działają na niektóre chwasty ale po żniwach i na wiosnę widzę że przy między po obustronach, siane zboża zawsze są słabsze i występują chwasty. Czy powodem może być stosowanie agregatu talerzowego w uprawie i że resztki po żniwne nie są dostatecznie rozdrobnione. Proszę o jakieś wskazówki. Pryskam axialem i pryskalem randapem ( jak był używany) nie ma dostatecznych rezultatów, pole było 3 lata temu wapnowane po żniwach 

• Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez Wielkopolanin
      Panowie proponuje nowy (szukałem i takiego nie znalazłem), myślę, że ciekawy a na pewno ważny temat. Jak to jest u Was, czy badacie Swoją glebę? Jeśli tak to na co, jak często i ile za to płacicie? Jak myślicie, czy w warunkach Waszych wsi było by zapotrzebowanie na usługę badania gleby, od pobrania próbek, do dostarczenia wyników i zaleceń? Ja muszę się przyznać, że do tej pory nie badałem gleby, dopiero w tym roku po raz pierwszy na studiach zacząłem to robić.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj