Kacperrrrrr

Instrukcja obsługi

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kwiatek12
      Ostatnio mam problem z claas ares 657 atz tzn jeśli go dopale na zimnym Jest wszytko ok ale gdy tylko wyjadę z ciagnika lub zgasze i odpalę ponownie na monitorze giną biegi wszystkie są elektro hydrauliczne, po na ciśnięcie sprzegla tez nic nie reaguje. A jeśli ciagnik się rozgrzeje chwile to wszystko chodzi dobrze .Co może być przyczyną? 
    • Przez Roxer
      Dzień dobry, problem tak jak w tytule. 
      Ciągnik kupiony całkiem nie tak dawno, ale problem zauważyłem dopiero teraz w orce, kiedy dało się wejść w pole. Silnik JD 6068 na pompie Stanadyne sterowanej elektornicznie.
      Im bardziej rozgrzany tym bardziej nasila się zjawisko falowania, a raczej spadania z obrotów. Traci wtedy też moc, wszystko to pod lekkim i ciężkim obciążeniem. Na pusto mimo że rozgrzany jest w porządku.
       Filtry paliwa wymieniłem - nic nie pomogło. Kiedy jest zimny nic takiego się nie dzieje, pali na dotyk od strzała, kopcenia brak, może minimalnie przy nagłym dodaniu gazu - ale to chyba normalne.
      - po 10 minutach w pługu zauważalne na oko i ucho falowanie, tak do 60-70 obr./min.
      - po 45 minutach ciągnikiem się już nie da pracować, schodzi z zadanych obrotów o nawet 200-300 obr./min, zauważalnie słabnie.
      Czy to wszystko może wskazywać na pompę do regeneracji? Od tego zaczynać czy może sterownik/wtryski/silnik?
      Wideo trochę nie stabilne, ale da się usłyszeć i zauważyć o co mi chodzi (jadę na gazie ręcznym)

Claas Ares 616.mp4
    • Przez Przemysław
      Witam

Czy ktoś może wie od czego jest ta czerwona kontrolka?

• Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?
    • Przez mrviechu
      Witam. Zastanawiam się nad kupnem Classa Aresa 826RZ. Jak z awaryjnością jednostki.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj