Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ten element w pługu powinien być jak najbardziej równolegle względem ciągnika? 

Mam problem z pługiem overum  bardzo ciężko go ustawić, każdy przejazd z lewej i prawej strony się odznacza, widać inne odkładanie skib. 

IMG_20210904_145603.jpg

Opublikowano (edytowane)

Nie musi być równolegle do traktora, jak odznaczają się przejazdy to albo niewypoziomowany wzdłużnie, albo zła szerokość 1 skiby. I na rysunku chyba brakuje drugiej śruby od punktu ciągu.

Edytowane przez Tomasz0611
Opublikowano

Bo mam ciągnik NH t7  160 km i pług 4x50 w ciągniku opony tył 650 r38 i pomiędzy kołami zaledwie 130 cm rozstaw, w instrukcji napisane jest że najlepszy rozstaw to 3x szerokość bruzdy  czy to może mieć wpływ na jakość orki? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez candy1914
      Witam grupo. Jest tutaj ktoś co użytkuje pług jak z tematu? Jakie opinie? Jak zabezpieczenia hydrauliczne się spisują? Ile w ogóle powinno być tam ciśnienia na zegarze i jak je w razie czego dobić? Mam taki pług do kupienia i pytanie czy warto? Pozdro
    • Przez gregurb
      Witajcie.
      Kupilem nowy plug NH PMF 40H i pojawil sie problem z ustawieniem szerokosci pierwszej skiby. Zakres regulacji pluga skonczyl sie przed osiagnieciem potrzebnego rezultatu. Plug ustawiony na szerokosc skiby 50cm wspolpracuje z ciagnikiem Fendt 820, opona 650mm. Producent pluga twierdzi ze mam za maly rozstaw kol w ciagniku (=1270mm wewnatrz). Czy moze ktos mial podobny problem? Jak sobie poradziliscie? Przypuszczam ze wiele osob ma taki problem, plug ma wade konstrukcyjna.



    • Przez kubus
      Hej. Chciał bym wiedzieć który plug był by lepszy czy zagonowy 4*35 czyobrotowy 3*40 z walem .
      Opowiadajcie!
       
       
       
      POZDRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Przez Konrad_Jestem
      Kupie pług 5 skibowy podorywkowy. Częstochowa i okolice 
    • Przez Junkers6671
      Witam, poszukuję instrukcji obsługi do pługa overum tego typu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v