cycu12

Kosiarka krone am243cv

Polecane posty

cycu12    1

Witam! Mam problem z kosiarką krone am243cv. Mianowicie pozostawia mi dosyć dużo "żydów", nawet kiedy założone są nowe noże. Problem występuje tylko przy włączonym kondycjonerze. Ktoś może coś zaradzić? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marek1803
      Witam, czy trzeba ramienia regulować do prawidłowej pracy. Chodzi o regulowanie niesymetryczna wysokością ramion?
    • Przez plati
      Witam. 
      Kupilem kosiarke kuhn gmd 602. Niestety okazało się że listwa w kosiarce jest uszkodzona. Wyrwany był pierwszy dysk na którym jest przekładnia. Poszukuję używanej listwy. 

Rozmawiałem też z mechanikiem który zajmuje się naprawą takich listew, jak twierdzi od 10 lat. Mówi że za 2.5k jest w stanie przywrócić taka listwe do świetności, ale musi ja mieć kompletną z kołami żeby zobaczyć co spowodowało awarię. 
      Może bym się zdecydował na tą usługę ale niestety to drugi koniec Polski, a wysyłka będzie dosyć kosztowna. 
      Jeśli ktoś ma informacje o zakładzie który naprawia takie rzeczy najlepiej Śląska, małopolska, świętokrzyskie, łódzkie prosił bym o podanie namiarów. 
      Ewentualnie jeśli ktoś wie gdzie można dostać taka listwe to również proszę o namiary. 

• Przez plati
      Pilnie poszukuję katalogu do kosiarki kuhn fc 300/302. 
      Poszukuję używanego wału napędowego ko kuhn fc 202 i chce porównać czy wał będzie pasował od wyższych modeli.

Bardzo prosił bym użytkowników tych kosiarek o kontakt 
    • Przez Kowalskiiii
      Witam.Mam problem z naprawą kosiarki Niemeyer Eurodisc SM 310.
      W maszynie pojawiły się duże luzy między dyskami a nożyki zaczęły uderzac o siebie. Chciałbym rozpolowic listę obejrzeć w jakim stanie są tryby i dostać się do wszystkich łożysk w dyskach. Z tego co widzę listwa chyba jest nie rozpoławialna.. wygląda jakby była zgrzana na stale. Czy to jest możliwe? 

• Przez andrzeju207
      Witam wszystkich forumowiczów (jestem nowy więc muszę sie przywitać ). Do rzeczy co sądzicie o kosiarkach Banrol Z 041? (http://www.radmasz.pl/oferta/kosiarkirotacyjne.html i link z allegro http://allegro.pl/kosiarka-rotacyjna-1-65m-z-roztrzasaczem-pokosow-i1413095310.html#gallery) dokładnie interesuje mnie kosiarka o szer 2,10 m z rozbijakiem. Czy posiada ktos z forum taką kosiarkę i jak spisuje się rozbijak? Dodam jeszcze , że kosiarka będzie współpracować z ciągnikiem Pronar 82 SA. Liczę na szybką odpowiedź Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj