Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!!

Razem z tatą chcemy kupić nowy rozrzutnik. Ładowność miała by wynosić max 4,5t. Zależało by nam na tym aby adapter był z pionowymi walcami. jaki byście polecali i co myślicie o rozrzutniku N-228 warfamy???

Jeżeli byście znali to od razu podajcie ceny.

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Opublikowano

Unia bRzeg TYTAN 6 - jednoosiowy (4,5 T) z adapterem pionowym 4 - walcowym 29 900zł netto

Warfama N-228/P Ladownosc 4500 kg; adapter pionowy slimakowy; wymiary skrzyni 3780x1765x600mm; ogumienie 14/65x16 28 900zł netto

 

 

Ludzie u mnie "napalili" się na Tytany, ale jeżeli one są tak malowane jak rozsiewacze z Brzegu to powodzenia...

 

Ja bym jeszcze się dowiedział albo sprawdził jaka jest grubość blachy w Tytanie i Warfamie tak dla porównania

Opublikowano

panowie tyle kasy za sprzet który jest robony na sztuke masakra wolał bym kupic forszaja t088 odrestałrowac go i maszyna nie do zajechania i przy okazi mozna było by ja do kukurydzy wykorzystac

Opublikowano

Nie mam aktualnego cennika, ale w starym nie mam adaptera dla rozrzutnika 3,5t.

Ale w przypadku 8 tonowego różnica w cenie między adapterem A2HS [dwa bębny poziome ze zwojami ślimakowymi] a A4VS  [cztery bębny pionowe ze zwojami ślimakowymi] wynosi ok 2,5tys zł netto.

 

 

W cenniku z roku 2007 rozrzutnik 3,5t z adapterem A2HS kosztuje ok. 13,5tys zł netto i jak do wersji A4VS jest ok 2,5tys różnicy to taki rozrzutnik kosztuje ok. 16tys netto na stan roku 2007 czyli teraz może z 2-4tys więcej [tak oceniam]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez radzioRS
      Jaki polecacie rozrzutnik obornika 8-10 musi być nowy na dotacje cena do 100000 netto .Patrzałem Jol-met roltrans izelmak doradźcie coś .
    • Przez Bonex157
      Dobry, 
      Mam taki problemik z rozrzutnikiem warfama, co wyjazd wracałem z 1 albo kilkomami listwami wygiętymi, zazwyczaj na środki brzuch do góry. Listwy wzmacniałem ale wracałem z pogiętymi lub złamanymi. Dodaję zdjęcia kół posuwu, czy są wyrobione czy nie. Lancuch staralem sie napinac nawet na polu, poradzci co wymienic bo juz rece opadają 



    • Przez daroo9876
      Witam niedawno nabyłem rozrzutnik Rolland i mam pewien problem podczas większego obciążenia pompa oleju wpada w drgania. Zastanawia mnie czy pompa ta nie powinna być jakoś zamontowana u mnie wisi ona tylko na łożysku wału który idzie dalej na adapter i przewodzie hydraulicznym ze zbiornika? W ramię jest jakiś podłużny otwór a do pompy jest przekręcona blach wygląda to jak by tam był jakiś wspornik, może ktoś coś pomoże co ma rollanda z własną hydrauliką. 



    • Przez atom2
      Dzien dobry

      Tak jak w tytule mojego tematu.
      Budzet okolo 100 tys zl.
      Wielkosc rozrzutnika - okolo 10 ton.
      Tylko nowki (dotacja).

      Co radzicie Panowie ? Co byscie wybrali ? 
      Jest ktos swiezo po zakupie i ma zbadany caly rynek pod wzgledem stosunek ceny do jakosci ? 

      Pozdrawiam
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v