Weronika20

Hodowla owiec

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Weronika20    3

Witam.  Mam pytanie do was . Czy ktoś się orientuje ile sztuk trzeba mieć owiec żeby otrzymać dopłaty? I jaka kwota jest takiej dopłaty? Czy w ogóle opłaca się hodować owce? Może ktoś coś podpowie . 😉

jacus    1318

jesli na cos daja duze dotacje to oczywiste jest ze to nie jest specjalnie oplacalne... 

skora do wyrzucenia, welna-koszt strzyzenia jest wiekszy niz wartosc sprzedazy,, jagnieta-a kurat w tym roku w cenie, rumunia cos padla, jesli masz skup w okolicy, czyli mieszkasz w gorach to jedyny sposob zarobku, do tego oscypki,  ewnentualnie mieszkasz blisko miasta z duza iloscia muzulmanow wtedy mozesz sprzedac bezposrednio na uboj.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez martyna1
      Mam pytanie odnośnie sprzedaży warzyw i owoców. Czy do sprzedaży na drodze potrzebuję legalizacji wagi?
    • Przez Wilkowski
      Dzień dobry, chciałbym zacząć hodować około 60 matek rasy wielkopolskiej, posiadam na to miejsce, ale nie wiem ile czego bym potrzebował. Niestety nie mam dostępu do pastwiska, dlatego chciałbym dowiedzieć się ile bel siana i ile hektarów kukurydzy na kiszonkę i zboża potrzebował bym aby odchować 60 sztuk wraz z jagniętami? Nie ukrywam, że chodzi mi o dopłatę. 
    • Przez MarekBednarczyk
      Witam. W tym roku zakupiłem owce kamurunskie więc moje doświadczenie z nimi jest znikome. Informacje podawane w internecie są bardzo rozbierzne dlatego to pytanie. Ile owsa powinna otrzymywać owca kamerunska w zimie? Że tak powiem JESZCZE mam dynie ale skarmie ja w ciągu 2 tyg. Więc będą tylko na sianie i owsie nie liczę ziemniaków które dostaną w postaci deseru bardzo małej ilości. 2 owce są kotne jedna do tygodnia się wykoci a jedną pewnie w lutym. Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez zaper
      Zastanawiam się nad nawadnianiem sadu, koszt nawadniania 1ha wychodzi dość spory. Największym kosztem wychodzi mi że rury ilość metrów jest spora.  Patrzę na ceny na allegro, olx i hurtownie i tam ceny są podobne. Czy może da się kupić taniej? A może od producenta kupić można taniej? Czy ma ktoś jakieś doświadczenie w tej materii jak to wychodzi w praktyce.
      Dość ciekawy artykuł znalazłem tutaj: https://www.sadyogrody.pl/agrotechnika/103/nawadnianie_sadow_i_jagodnikow_doprowadzamy_wode,20781.html
      Nawadnianie robicie sami czy zlecacie zewnętrznym firmą?
    • Przez Kinga201291
      Witam. Dwa tygodnie temu zakupiliśmy parkę owiec kameruńskich a wczoraj dokupiliśmy jeszcze jedną owieczke. Zauważyłam że tryk cały czas przegania błodzie nową owieczke. Czy jest jakis sposób żeby przestał to robić? Boję się że w końcu zrobi krzywdę nowej owieczce. Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj