Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Arturo1610    9
witam. jakie macie opinie o tytanie 13? dobra maszyna? stabilna? ładna robi robotę? Warto w coś takiego inwestować? Bo szukam właśnie czegoś takiego lub tytana 18 I nie wiem który lepszy do ciągnika 140 koni. A może ktoś ma takiego tytana 13 Do sprzedania? Jak coś to jestem zainteresowany i proszę o oferty 🙂

zf11441    2

posiadam tytana13, rozrzuca ładnie, minus to słabe łańcuchy na podłodze, wg mnie za mała średnica ich, jak był nowy było ok ale po 5 latach podciaganie, potrafiły przeskoczyć a w zeszłym roku wymieniałem całkowicie, ponieważ się tak uciągnęły że już ogniwka nie trafiały w gwiazde. poza tym maszyna dobra. forterra 11441 chodzi w nim i daje sobie bez problemu rade.

Arturo1610    9

ile na

zf11441 napisał:

posiadam tytana13, rozrzuca ładnie, minus to słabe łańcuchy na podłodze, wg mnie za mała średnica ich, jak był nowy było ok ale po 5 latach podciaganie, potrafiły przeskoczyć a w zeszłym roku wymieniałem całkowicie, ponieważ się tak uciągnęły że już ogniwka nie trafiały w gwiazde. poza tym maszyna dobra. forterra 11441 chodzi w nim i daje sobie bez problemu rade.

ile na niego tak realnie się załaduje? koła są 22.5? Jak sobie na nich radzi jak jest trochę mokro? da radę zetor czy raczej nie ma szans po mokrym przejść?

Wiadomość z agroFakt.pl

Dnia 25.03.2021 o 23:16, Arturo1610 napisał:

witam. jakie macie opinie o tytanie 13? dobra maszyna? stabilna? ładna robi robotę? Warto w coś takiego inwestować? Bo szukam właśnie czegoś takiego lub tytana 18 I nie wiem który lepszy do ciągnika 140 koni. A może ktoś ma takiego tytana 13 Do sprzedania? Jak coś to jestem zainteresowany i proszę o oferty 🙂

Mam na sprzedanie Unia Tytan 13. Jeśli jest pan jeszcze zainteresowany, zapraszam do wiadomości.

Arturo1610    9
Piotrek123321 napisał:

Dnia 25.03.2021 o 23:16, Arturo1610 napisał:

Mam na sprzedanie Unia Tytan 13. Jeśli jest pan jeszcze zainteresowany, zapraszam do wiadomości.

już kupiłem. Ale z ciekawości który rok jaką cena i jaki stan?

Dnia 25.08.2021 o 22:13, Arturo1610 napisał:

już kupiłem. Ale z ciekawości który rok jaką cena i jaki stan?

Rok produkcji rozrzutnika: 2012r. użytkowany od 2014r. 

Maszyna w pełni sprawna i gotowa do pracy. Stan sprzętu uważam za dobry.

Cena 55 000 zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arturo1610
      witam. mam tytana 13 I regulator prędkości posuwu na takim pokretle przy rozrzutniku. w ostatnim czasie to pokretlo mi się ukrecilo i w unii mowia że samego tego zaworu z pokrętłem się nie dokupi tylko cały blok za 700 zł. I tutaj moje pytanie czy ktoś wie gdzie kupić takie pokretlo? A najlepiej chciał bym to jakoś przerobić żebym mógł elektrycznie sterować ta prędkością z kabiny ciągnika co było by dużo wygodniejsze. ma ktoś może jakieś rozwiązanie jak to zrobić albo gdzie coś takiego kupić żeby sterowanie było elektryczne i nie w kosmicznych pieniądzach?

• Przez quxfrix
      Witam
      Mam następujący problem ze swoim rozrzutnikiem obornika:Gdy narzucę pełen rozrzutnik obornika to wiatraki się obracają a rozrzutnik nie przesówa tego obornika a co za tym idzie nie rozrzuca tego co na nim jest.Gdy zrzucę z niego 2/3 obornika to on przesówa i resztę rozrzuca. Dodam jeszcze że rozrzutnik ma z 25 lat i jest dwuosiowy.Proszę wszystkch o pomoc w rozwiązaniu tego problemu gdyż ja na ten temat jestem zupełnie zielony a najwyższy czas zrobić co z tym obornikiem .Z góry dziękuje za wszelką pomoc
    • Przez PRNH1
      mam problem z posuwem przenośnika , mianowicie jak tylko trochę zaczepi się za zasuwę albo jadę z górki to podłoga  nie chce iść  myślałem ze to zawór przelewowy więc go wyrzuciłem ale problem nie zniknął, podejrzenie pada na regulator przepływu ale czy on mógł paść?  
    • Przez Qugus
      Witam.Planuje zakup rozrzutnika i planuje aby nim rozrzucać wapno.Wybór padł na Rozrzutnik LeBoulch Hvs 12t tylko ze nie ma typowych talerzy do wapna tylko takie łopatki stąd moje pytanie czy takie łopatki rozrzucą wapno?

• Przez Bizajn
      Witam , jestem posiadaczem rozrzutnika rosyjskiego i z mojej strony zapytanie , jaki powinien być rozmiar opon ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj