cikenos

Siewnik do kukurydzy

Polecane posty

cikenos    6

Witam poszukuje siewnika do kukurydzy jakiej firmy polecacie? Cena to do 30-40 tysiecy najlepiej 6 rzedow i na co zwraca膰 uwag臋 przy zakupie 馃構

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dazet7245    0

Ja polecam siewnik kleine聽

Mam 4 rz臋dowy pneumatyczny聽i sieje bardzo 艂adnie. Nowe niekt贸re siej膮 korzej ni偶聽on bo wyrzucaj膮 ziarko przy ziarku a on sieje ziarno w idealnych odst臋pach i 艂adnie je przykrywa

U mnie jedyny problem to 偶e musz臋 mie膰 gaz zaci膮gni臋ty w zetorze 7245 bo nie ma on wa艂ka 540/1000 i jak si臋 rusza szczeg贸lnie pod g贸r臋 to sprz臋g艂o dostaj臋

Ale siewnik bardzo dobry teraz siej臋 nim oko艂o 30 ha, kiedy艣 sia艂 nawet po 60ha ale zmiejszy艂a si臋 powierzchnia siewu kukurydzy

Siewnik warty 6 tys, czyli zwraca si臋 w prawie聽co rok聽 bo tyle co on jest warty zap艂aci艂bym za us艂ug臋聽

Problem to tylko 2 skrzynki do nawoz贸w odzielne bo trzeba sypa膰 ma艂ymi workami a nie big bagami聽

Ale ty jak by艣 kupi艂 6 rz臋dowy to mia艂by ju偶 du偶膮 skrzyni臋 nawozow膮

A na co zwraca膰 uwag臋 to nie wiem siewnik nie jest skoplikowany najlepiej sprawdzi膰 wszystko聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cupek    0

zwracaj uwage na zbiorniki poniewaz lubia rdzewiec szczegolnie te od ziarna i ten turbina jest baaardzo wazna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ci膮gnika rolniczego w tym roku? Macie jakie艣 wyceny nowych ci膮gnik贸w? Odwiedzili艣cie jakiego艣 dilera?
      je偶eli znacie ceny nowych ci膮gnik贸w lub zam贸wili艣cie nowy ci膮gnik podzielcie si臋 informacj膮 z innymi u偶ytkownikami, na pewno pomo偶ecie podj膮膰 decyzj臋.
      Kontynuacja tematu:聽

    • Przez damian00
      Witam
      Kupi臋 Ursus c362
      Mo偶e kto艣 ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam聽
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co my艣licie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dost臋pem do cz臋艣ci i聽awaryjno艣ci膮
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy kto艣 wie jakie s膮 cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zak艂adam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chcia艂em zobaczy膰 ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotycz膮cy Uni, Metal Techu ale pozosta艂ych marek nie ma.

      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposa偶eniem plandeka, ko艂o zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 ty艣 brutto, moim zdaniem to bardzo tanio

      sorki za b艂膮d w tytule ale dopiero teraz zobaczy艂em i nie wiem jak to zmieni膰
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj