patryk555591

Firma Rem masz Dobre

Polecane posty

Witam, 

Czy miał ktoś styczność z firmą Rem masz ( miejscowość Dobre) kujawsko pomorskie. Firma produkująca mieszalniki pasz i śrutowniki. 

Czy jest to firma godna polecenia i śmiało można nawiązać z nią współprace czy raczej lepiej omijać szerokim łukiem?

Pozdrawiam.

kupiłem od nich młynek bijakowy 7,5 kv. Od samego początku grzał się  silnik. Przed zakupem rem masz oferował gwarancje dwa lata na nowy młynek. Silnik sie spalił po przesrutowaniu 5 ton . Silnik omalowany z 86 roku. Zgłosilem usterke ale gwarancja do bramy i sie nie znamy . Gość ma 5 numerów i ciagle pocztai każe pisac smsy bo nie chce rozmawiac z ludzmi którzy zgłaszaja usterke. Nawet fakture zakupu ciężko mu przysłać .  Masz okazje to zapomnij o tej firmie szkoda kasy na remasza buble bo to maszynami nazwac nie można . maszyny pięknie opisane wydajność producenta tona na godzine na prawde to 350 -400 kg a wytrzymałość jego maszyn do kilku godzin pracy lepiej kupic używke za 1/3 ceny niż te ich badziewie . Przestrzegam przed ta pseudo firmą omijajcie jak najszerszym łukiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mevido
      Witam, przymierzam się do powiększenia stada kur niosek do 150szt , myślę o sprzedaży jaj w cenie 0,70 - 0,80zł  , Jajka zamierzam sprzedawać lokalnie. Pytanie do osób które już trzymają kury i sprzedają jajka .
      1. W jakiej cenie sprzedajecie jajka
      2. Jakie stado kur posiadacie
      3. ile jajek , tygodniowo/miesięcznie sprzedajecie ?
      4. Jak pozyskiwaliście/ pozyskujecie klientów  wiadomo że z czasem działa już poczta pantoflowa.
    • Przez sawimi
      Witam, chciałbym się dowiedzieć pewnych rzeczy o inkubacji, bo nie mogłem znaleźć jednoznacznych informacji. Wiem, że:
      temperatura - 37,5
      wilgotność - 50- 60 % potem 70%.
      Nie mogłem wyszukać jednoznacznych informacji o 3 rzeczach:
      na ile dni przed wykluciem trzeba podnieść wilgotność,
      co ile czasu / ile razy na dobę trzeba obracać jaja,
      jak wietrzyć inkubator ( niektórzy podają że trzeba mieć cały czas niewielki dopływ powietrza z zewnątrz, a niektórzy że trzeba raz dziennie wyciągnąć jaja na ok. 20 minut aby je i inkubator przewietrzyć, a jaja schłodzić).
      Z góry dziękuje za informacje

• Przez przemek89k
      Cześć,
      zastanawiam się jak to jest z przydomowymi kurnikami - czy jest konieczność zgłaszania przydomowej hodowli drobiu? Chodzi mi tutaj o kwestie przepisów związanych z ptasią grypą, czy jest konieczność zgłaszania powiatowemu weterynarzowi, że hoduje się kilka kurek na świeżym powietrzu (nie mam tutaj na myśli fermy, ale przydomowy kurnik 20-30 kurek)?
      Jeżeli tak jest to chyba mają mnóstwo wniosków...
    • Przez Drobiowy
      Jakiś czas temu zauważyłem spore ilości ptaszyńca kurzego. Na początku myślałem że są to pchły. Kurnik razem z kurami został opryskany łącznie cztery razy produktem ARPON. Przez miesiąc problem się złagodził jednak ostatnio powrócił. Zna ktoś jakiś skuteczny sposób do pozbycia się ptaszyńca z kurnika? Jaki środek warto kupić? 
    • Przez lincoln
      Dzień dobry, nasza kura od dłuższego czasu dziwnie się zachowuje. Wygląda to tak, jakby miała problem z przełykaniem, chociaż te odruchy nie są zależne od tego, czy akurat je. Dodatkowo pojawiło się zgrubienie/guz na piersi. Wszystko dobrze widać na załączonym video. Czy ktoś spotkał się już z taką sytuacją?
      kura2.mov
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj