Piotr2021

New Holland 1530 katalog

Polecane posty

Piotr2021    1

Witam zakupiłem ostatnio kombajn New Holland 1530 i parę rzeczy pasuje przy nim zrobić przed sezonem, i takie pytanie poratuje ktoś katalogiem części i instrukcją obsługi do niego?

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotr2021    1

Szukałem niby wystawiony ten model dzwonie a się okazuje ze całkiem do czego innego, pytałem także w sklepie z częściami do maszyn rolniczych w jednym mi powiedzieli zebym sobie w internecie poszukał a w drugim ze jak by był ten katalog tak łatwo dostępny to sami by sobie kupili

jaco512    109
Napisano (edytowany)

W sklepie z częściami nie znajdziesz, może w serwisie NH jakbyś miał kogoś znajomego to prędzej pomogą albo w centrali w Płocku. Do swojego ściągnąłem plik pdf i drukuje potrzebne strony

Edytowano przez jaco512

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez V12
      Witam 
      Na co zwrócić uwagę przy tym silniku , 2704E
      co prawda nie jest on w NH ale w NH było ich najwięcej dlatego szukam opinie jak on wypada w porównaniu do perkinsa z pompa stojącą 
      Słyszałem o ciagłych wyciekach i urywającej korbie 
      Może lepiej jednak szukać z perkinsem ?? 

• Przez jaco512
      Posiadam świeżo sprowadzony ze Szwecji NH 1530(71r. silnik ford 6cyl.) Będzie to pierwszy kombajn w gospodarstwie i proszę o pomoc w opanowaniu jego obsługi.Wszelkie dźwignie, przełączniki,kontrolki ?Jakie oleje(silnik, hydraulika), filtry?
      Jaki akumulator powinien być założony?Na co zwrócić uwagę w przygotowaniu do sezonu?
    • Przez tomaszek767
      Witajcie jeśli są jacyś użytkownicy prosiłbym o informacje na temat tych maszyn? wydajności w t\ha ceny co warto dołożyć z opcji ewentualnie co się psuje i jest problematyczne.
    • Przez rzymek98
      Witam. Stoję przed wyborem kupna kombajnu Sa nimi New Holland 1540 S, New Holland 1540 i Claas Dominator 85 Pyatnie moje brzymi : który z tych kombajnów ma najwiekszą wydajność ? Chciałbym aby był szybszy w młóceniu od Polskiego BIZONA. New Holland 1540 S ma jakiś SEPARATOR jak czytałem jest to druga młocarnia i czy to zwieksza wydajnosć ? Jak jest z częściami ? Jeśli ktoś z was ma któregoś prosiłbym o opinie Jakieś Wady zalety tych kombajnów ? z Góry dzieki za odpowiedzi Jeśli nie tu proszę o przeniesienie .
    • Przez karol6530
      Zamierzam kupić kombajn .Zastanawiam się czy warto dopłacać 100 tysiecy do CX ?  O ile wydajniejszy jest CX od TC ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj