bartekandruszko

Manitou Mt 830

Polecane posty

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś użytkuje lub miał styczność z ładowarką manitou Mt 830, chodzi mi o awaryjność, dostępność części i ogólnie o jej plusy i minusy. 

Adriann11    1

Nie kupuj manitou ani żadne merlo dieci itd najlepsze ładowarki Jcb części wszędzie dostaniesz i nie są drogie 

Dzięki za odpowiedź, w takim razie będę szukał jcb. Często są ogłoszenia z ladowarkami matbro, ale do niej to już w ogóle będzie ciężko części znaleźć. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kania87
      Witam. Koledzy posiadam przy mtz 82 tur firmy metal fach z rozdzielaczem jak na zdjeciu sterowawanym trzema dzwigienkami na linkach. Czy w jakis sposob mozna to przerobic na joystic? Czy jest jakas mozliwosc uszczelnienia rozdzielacza w miejscu  zaznaczonym strzalka, olej wyplywa z dziurki? 

• Przez Kwiatek12
      Witam mógł by mi ktoś podać wymiary podpory do tura mailleux ?
    • Przez Shogun
      Witam. Zamierzam założyć jojstik na linkę z jednym przyciskiem do mojego ładowacza. Temat niby prosty ale zauważyłem że są dwa typy, na kulki oraz na widełki.
      Który lepszy, a może bez znaczenia? Wszystkie wyglądają praktycznie jednakowo, czy są lepsze jakościowo i gorsze, czy brać najtańszy?
    • Przez Młody_rolnik123
      Witam. Stoje przed wyborem cyklopa polskiego lub UNHZ (czeskiego). Który byłby lepszy? 
    • Przez GrzegorzMiketa
      Witam. Czy ktoś wymienial uszczelniacze przegubu głównego w Cyklopie? Tam jest 5 gumowych oringow. Problem w tym, jak się do tego dobrać. Po odkręcaniu 4 przewodów i zdjęciu segera, poszło do góry 2 cm i koniec, a musi wyjść całe... jakieś porady? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj