blondynek2004

Przedni most Reno 133.14

Polecane posty

Witam.

Z góry przepraszam jak jest taki temat lub podobny ale nie przekopałem się przez wszystkie 77 stron a szukajka na tele nic nie pokazuje. Ale do rzeczy.

Potrzebuję pomocy przy rozbiórce przedniej osi w Reno. Mam rozebrane obie zwrotnice ale nie mogę wyjąć długiej półosi a mam do wymiany albo krzyżaki albo same łożyska i uszczelniacz na długiej półosi. Jak wyjąć te półosie?

Czy są one jakoś zabezpieczone w przednim moście? 

ovi    116

W moim landini po odkręceniu Zwrotnic to obie półosie mogłem swobodnie wyjąć. U ciebie może jest zeger, najlepie geybyś w miał katalog bo może być kupa roboty na nic

Katalog mam ale w nim nic nie ma na temat jakiegoś zabezpieczenie półosi w moście. Chyba że jest jakieś zabezpieczenie w korpusie. Nie wiem a nie chcę pogarszać sytuacji.

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursusik3512    48

Jest seger w korpusie bardzo ciężko go zdjąć bo mało miejsca. Musisz go ścisnąć i pociągnąć do siebie i potem półoś lekko szarpnąć. Tylko nie wyciągaj  2 na raz bo będziesz musiał rozbierać przystawkę. Wpisz sobie remont przedniego napędu Renault 110 14 na YouTube i oglądaj od 4.25 min. Jak byś czegoś potrzebował to pisz 3 razy go rozbierałem i niema tam nic trudnego.

Tak odemnie wymieniaj wszystkie uszczelniacze na nowe nie ważne czy się poci czy nie i zakładaj corteco , właśnie dlatego ja go rozbierałem 3 razy. 

krzykos    21
blondynek2004 napisał:

Katalog mam ale w nim nic nie ma na temat jakiegoś zabezpieczenie półosi w moście. Chyba że jest jakieś zabezpieczenie w korpusie. Nie wiem a nie chcę pogarszać sytuacji.

Katalog masz w pdf czy papierowy?

krzykos    21
blondynek2004 napisał:

@krzykos pdf. Jest wszystko oprócz silnika ale i do silnika będę miał.

Dałbyś jakiś link albo wysłał?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez radeek
      Do czego służy ten przycisk? 

• Przez Karolek1802
      Witam. Mam problem z rozpoznaniem kontrolki w ciągniku Renault Ares 828 znajduje się ona w lewym dolnym rogu . Podczas pracy od czasu do czasu zapala się na kolor czerwony. Co to może oznaczać? Liczę na szybką odpowiedź.                                                                                                                                                    Pozdrawiam Karol

• Przez slawek_82
      Witam. Mam problem z hamulcami otóż na wyjściu na przyczepę nie ma dostatecznie silnego ciśnienia oleju. Wciskając pedał hamulca i jednocześnie ten grzybek w gnieździe widać że coś tam podaje oleju ale zbyt słabo i siłowniki w przyczepie nie chcą ruszyć i przyczepa nie hamuje?? Jeśli ktoś się orientuję w temacie prosiłbym o pomoc...
    • Przez adam77tc
      Ostatnio zauważyłem że mam słabe hamulce. Zauważyłem że w zbiorniczku nie ma płynu hamulcowego. Dodałem DOT samochodowy i niewiem czy dobrze zrobiłem, piszecie że trzeba wlać olej hamulcowy, coś mu się stanie na płynie DOCIE?
    • Przez klamka4
      Wie ktoś czemu renowka nie  chce opuscic tylnych łap  tylko dobija do góry i nie rozłącza aż słychać syczenie powietrza 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj