polityk

Nawadnianie RM czy Ocmis

Polecane posty

polityk    0

Witam serdecznie .

Zastanawiam się  nad zakupem deszczowni :)

Bardzo proszę o opinię jaką

lepiej wybrać RM czy Ocmis ???

Będę wdzię

czny za podpowiedź

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawidjachim1
      Witam, jak ktoś jest chętny to mogę wykonać 4- punktowy pomiar temperatury w silosach zbożowych. Jest to bardzo przydatne w sytuacjach przegrzewania się zboża, monitorujemy temperaturę na bieżąco i wtedy możemy przedmuchiwać. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze niż polecają producenci a równie skuteczne. Estetyka wykonania jest lepsza to na zdjęciach to projekt dla siebie i pierwszy tak więc się nie starałem. Pozdrawiam

• Przez Badek15
      Witam.
      Chciałbym spróbować uprawy uproszczonej.
      Posiadam grubera kockerling o 11 łapach ale po złożeniu mogę robić 7 łapami na 3m szerokości.
      Przymierzam się do zakupu brony talerzowej.
      Posiadam także agregat uprawowo - siewny (brona aktywna Rabewerk + Amazone d9 na redlicach stopkowych).
      Czy ktoś próbował uprawy uproszczonej siewnikiem z redlicami stopkowymi ? 
      Czy zdaję to egzamin na próbę, bo oczywiście na dłuższą metę musiały by być redlice talerzowe.
      Z góry dzięki za pomoc 
    • Przez Korals
      Co się dzieje? W trakcie deszczu zboże placami żółknie na słabszej ziemi 

• Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez blabla
      Witam,
      Stosował ktoś z was kiedyś jesienią oprysk na zboża kwasami humusowymi?
      Zostało mi trochę z tego roku i chciałbym je wykorzystać...
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj