szczurek05w

Obroty silnika Landini 8880

Polecane posty

szczurek05w    3

Mam taki problem z Landini 8880 po zapaleniu ciągnika nie pokazuje obrotów silnika na zegarze tylko jest dziwny dźwięk przy pasku który napędza alternator wiatrak. Tak jak by się pasek ślizgał nasila się to gdy się doda gazu.  Po chwili pracy silnika zegar zaczyna działać i dziwny dźwięk znika. Nie wiem czy ktoś może wiedzieć  co to może być? A najdłużej się to utrzymuje jak np. ciągnik się zapowietrzy i trzeba go trochę pokręcić. 

FRANK27    0

Sprawdź naciąg paska (szpanowanie na alternatorze) sprawdź też sam alternator czy ma prawidłowe  ładowanie.

Ghibli_100    0

Obroty silnika są brane z alternatora . Sprawdź przewody i naciąg paska i sam pasek jeśli siedzi głęboko w rolce to go wymień na nowy. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnikamator
      Poszukuje schematu instalacji elektrycznej landini legend 130 rok 1997, albo odpowiedzi który elektrozawór odpowiada za załączanie przedniego napędu. W moim traktorze przedni napęd cały czas jest włączony ,nie można go wyłączyc. Jest 5 elektrozaworów obok siebie, ale nie chce ich ruszać bez potrzeby (instalacja ponad 20 letnia), chciałbym konkretny spradzić opowiadający za napęd.

• Przez adas157
      Witam mam takie pytanko zastanawiam sie na kupnem landini 8550 za 30tys rok 88 jak sie taki ciagnik sprawuje czy czesci sa drogie ogolnie czy w kabinie jest cicho napedy jak tam sa zalanczane przyciskiem czy mechanicznie czy jest tam jakas elktronika w tym ciagniku
    • Przez Bananek
      Witam,

Problem, z jakim mam do czynienia od jakiegoś czasu to podnośnik w Landini Legend 115. Polega na tym, że podnosi super, silnik nie ma z tym problemu, ale gdy przełączę EHR na opuszczanie to silnik zaczyna się dusić i czuć, że ma co robić. Łapy podnośnika nie opadają "na pusto", trzeba wejść na nie i skakać żeby się opuściły.

Gdzie szukać usterki? Ma ktoś jakieś pomysły? Początkowo myślałem, że to może powietrze w ukladzie, bo kierowanie było tylko 'skokowe", ale po wymianie uszczelek pomp pienienie oleju i ciężkie kręcenie kierownicą ustało.

Dodam, że na opuszczaniu wąż zasilający rozdzielacze (ten idący od pompy) aż się prostuje i robi się twardy.

Pomóżcie proszę, bo już nie mam pomysłów.
    • Przez xzibit0000
      Witam. Słuchajcie krótko i w temacie.
      Landini powerfarm 100, 2009r
       Wymieniałem rozrusznik i ciągnik stał 2 tygodnie w garażu. Po montażu i odpaleniu wszystko było w porządku, do czasu gdy mi zgasły wszystkie światła robocze, wentylator oraz radio i wycieraczki szyb. Sprawdziłem bezpieczniki przy rewersie jest ok. Przy Aku bezpieczniki dobre. Na lewym slupku znalazłem dzisiaj kolejne kostki i po zmianie ich kolejnością nadal nic nie działa. Wiecie może o co chodzi? Gdzieś jeszcze może są jakieś bezpieczniki umieszczone?
    • Przez FRANK27
      Mam  problem z wskaźnikiem prędkości i obrotów WOM; na postoju przy załączonym wałku pokazuje jak na zdjęciu podobnie jest w czasie jazdy bez załączonego wałka.
      Ktoś coś doradzi ?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj