Skocz do zawartości
Maniek101

C-330 wyciek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330

Maniek101    103

Witam :D

Mój ursus c 330 wrócił nie dawno z remontu, wymienione zostały tarcze sprzęgła, uszczelki ( bo kapało ze skrzyni) regulacja zaworów, jakieś tam łożyska po drodze jak rozpoławiali itp. i nowy lakier ;) ale jako że przed oddaniem go do remontu wszędzie był olej więc nie było widać gdzie się więcej leje. I dzisiaj jak zorałem pole puściło się z rozrządu i pod siedzeniem z takich 2 rurek, na rozrządzie to sobie wymienię uszczelkę ale tam to nie wiem co to się puściło. I to jest moje pytanie co to jest, i co tam trzeba zrobić żeby uszczelnić ?

Mam tu jakąś fotkę i to właśnie z tego co zaznaczyłem na czerwono

http://img52.imageshack.us/f/kopiaimg4942.jpg/

p.s jako że to mój pierwszy post nie wiem czy w dobrym dziale :) więc jak nie tu to niech admin czy moderator przeniesie :)

jak dobrze widzę to z pod przewodów do rozdzielacza, tam są miedziane podkładki wymienisz spokojnie sam. jeśli z dwóch to 4 szt.

Przemko    20

W 90 % pomogą podkładki miedziane, by zlikwidować wyciekł, a te 10 % można tylko obstawiać że rurka pękła lub się wytarła, jeżeli używałeś dużo hydrauliki. ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

masiew    21

odkręć te 2 śruby i wymień znajdujące się tam podkładki miedziane. ps: bardzo fajnie odmalowany

Maniek101    103

aha to nic wielkiego :D bo takie rurki to myślałem że jak odkręcę to się może coś porobić ;) a tak to zmienię i te i na rozrządzie bo jak się robi w polu a ten kurz siądzie na oleju to potem się nie idzie domyć a jak jest wymalowany to szkoda go brudzić :)

odkręć te 2 śruby i wymień znajdujące się tam podkładki miedziane. ps: bardzo fajnie odmalowany

Dzięki ;[

zenekbizon    6

Moim zdaniem tak trudno gadać tak an odległość trzeba to widzieć ale mis ei wydaje po zdjęciu że tak najlepsze aluminiowe chyba są jeszcze lepsze niż miedziane

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się