Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez shiza34
      Witam mój brat zakupił Deutza D6807C wskaźnik pokazywał pełny bak przy koszeniu okazało się że wskaźnik jest zepsuty i brakło paliwa tera nie możemy odpowietrzyć układu ,które śrubki trzeba poluzować żeby odpowietrzyć układ paliwowy?

• Przez Primorac
      Witam, mam problem w ciągniku DF Agrotron M600, pękły widełki trzymające elektrozawor w płycie. Po wymianie elektrozaworu spod klapki wydostaje się olej. Nie dokonać jestem zorientowany czy tam wgl powinien być olej. Chodzi o klapkę na zdjęciu 

• Przez Daamiann3
      Witam 
      jestem tu nowy mam problem z Deutz Fahr Agrotron 106 silnik BF6M1012E problem polega na wyświetlaniu takiego komunikatu jak na załączonym zdjęciu po odpaleniu nie działa rewers komunikat gaśnie po ponownym załączeniu zapłonu proszę o pomoc

• Przez shiza34
      Witam mam kolejne pytanie czy wentylator który chłodzi silnik ma chodzić cały czas?jak to działa?
    • Przez Swiatelo
      Witam co może być przyczyną zrywania się membrany regulatora obrotów? W ciągu dwóch tygodni zerwała mi się dwa razy. Dodam ze ciągnik niedawno kupiony i nic nie grzebałem przy nim oprócz wymiany membrany. Po zerwaniu brak mocy w górnym zakresie obrotów. Agrotron 4.90s z 1997roku.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj