Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jurdi    0

Witam szukam pompy wody do kombajnu sampo bizon ktoś wie od czego można dopasować??? 

kolego mam zamiar nabyć taki kombajn sampo powiedz ze swojego doświadczenia warto kupić coś takiego jak tam włAŚNIE  z częściami?

Jurdi    0

Trochę kiepsko ale da się kupić najgorzej z elektryka nie mogę dostać przyspieszacza bo się rozsypał 

Wiadomość z agroFakt.pl

womir    107

Co konkretnie siadło w przyspieszaczu ? Pompa wody to w zeszłym roku kupiłem 210 zł. Oryginał -Ursus .

pompa wody na allegro jakieś chńczyki jak szukałem to od 130 zł się zaczynały. Mf,perkins 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stiepan
      potrzeboje informacji wskazowek jak wyregolowac zawpry w 3P
    • Przez PIOTREK44
      Witam wszystkich serdecznie
      Mam taki problem nie wiem jak sprawdzić zapłon czy jest późny czy wczesny
      Prosiłbym o dobre wytłumaczenie jak i co zrobić

Za dodane odpowiedzi dziękuje
    • Przez PaweLisowicz
      Witam. Brat robił generalne silnika kilka lat temu na fabryce i wszytko pięknie cacy. Ostatnio jechał z bela i nagle dym z komina i uszczelka zaczęła bombelkować. Głowica oryginalna była splanowana u okolicznego fachury który zajmuje się głowicami (nie była robiona na zakładzie z resztą). Dotychczas zapalał od sztycha, dymka nie puscil. Teraz pytanie czy ktoś się spotkał z takim czymś? Plyn z olejem sie nie miesza. Czy ten dym będzie objawem pompy wtryskowej?
    • Przez jan1234567890
      Witam
      Mam problem świeci mi kontrolka ciśnienia oleju w traktorze raz zaświeca się poniżej 800 obr a raz poniżej 1400 obr 
      olej i filtr  był zmieniany 5 miesięcy temu 
      Dodam jeszcze że traktor nie stracił swojej mocy przynajmniej ja tego nie odczułem 
      Zastanawiam się czy może to czujnik czy może głębszy remont 
      Chcę wysłuchać jeszcze waszych opinii i doświadczeń na ten temat 
    • Przez lukano
      Jak w temacie w jakich granicach powinno być ciśnienie oleju na rozgrzanym silniku a jakie na z zimnym i przy jakim cisnieniu zapala sie lamka cisnienia oleju
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj