Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam problem z instalacją elektryczną w MTZ 82.

Niestety ktoś rozwalił kostkę do świateł (chodzi o włącznik świateł postojowych/krótkich). Czy mógłby ktoś podrzucić zdjęcie jak są w kostce kolorki podłączone? Pomogło by mi to podłączyć  prawidłowo te światła.. bo tak analizowałem chwilę i tam jakiś mostek powinien chyba być...

Druga prośba. To na włączniku są oznaczenia H, V, I .. próbowałem poszukać jakiś opis.. ale nie widzę nigdzie tego.. 

 

Proszę o pomoc.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Farmer4255
      Po przekręceniu kluczyka nie świeci się kontrolka akumulatora. Ciągnik po naładowaniu akumulatora prostownikiem odpala tylko 2-3 razy(nawet po 2h pracy). Winny jest alternator?
    • Przez rolnicyzmazowszateam
      Witam Mam następujący problem z lewą pozycją w zetorze 5211 z przodu i z tyłu. Ostatnio jechałem i zobaczyłem że świeci się tylko jedna strona zobaczyłem do bezpieczników wszystko OK masa jest, aż kupiłem bezpieczniki i wymieniłem nic to nie dało, żarówki nie spalone nie wiem co może być. Może ktoś podpowie co to może być
    • Przez kordpawel
      wariuje prędkość 
    • Przez minor15
      Czesc. Jezdze zetorem 3320 i nie moge czegos zkumac. otoz jak czasem robie w nocy i chce sobie dobrze oswietlic to musze szukac kompromisu otoz. Chce miec wlaczaone swiatla drogowe, reflektory na dachu i jeszcze z tylu jedno swiatlo robocze. A nie wlacze swiatel na dachu jak mam wlaczone swiatla drogowe i wogole tego nei kumam ;/ to tak ma byc czy moze to jest jakas specjalna kolejnosc wlaczania swiatel ??
    • Przez tomn95
      Według Was w zetorze 5211 można podpiąć lampy led przód tył pod istniejące przewody?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v