Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cukinia i Dynia
Opublikowano

Cześć, zagłębiłem się trochę w tematykę dyni i doczytałem, że powinno się siać 1-2 pestki na dziure. Kiedy zejdzie to tą najmniejszą usunąć, żeby została jedna. Co roku robiłem, tak, że wrzucałem nawet po 3-5 pestek. Liści było dużo, a owocu mało. Czy usuwanie tej najmniejszej rośliny, wpływa na plon? Sąsiad zawsze ma takie ładne duże i dużo.
A może jeszcze jakieś wskazówki podpowiecie? Roślina jest mało wymagająca i zawsze jakiś dodatek w żywieniu buhajów. Zawsze je namaczam w wodzie przed sianiem i sieje co ok. 2m

Opublikowano

Jak masz pewność nasion to i jedno wystarczy. Ważne żeby wsadzic pionowo na maks 2cm głębokości.

Jeśli wyjdzie Ci 3 sztuki to faktycznie będą konkurować i mało owoców wiązać.

Pytanie czy takie same nasiona macie z sąsiadem. Może masz jakieś od wieków siane badziewie?

No i dynia to wodą, woda jeszcze raz woda 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Gość tess
      Przez Gość tess
      Proponuję założyć nowy wątek FORUM -  wrzucajcie na tagu ciekawostki dotyczce naszych pięknych ogrodów-  krzewów,kwiatów itd. aż po architekturę ogrodową - zdjęcia mile widziane:)
       
    • Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
    • Przez miziapyzia
      Witam tak jak w temacie . Czy mogę mieszać stymulator wzrostu z mocznikiem i w jakich dawkach ?
    • Przez AleksandraMOA
      Witam.
      Uprawiam ogórka szklarniowego w namiocie 7m×30m ale mam bardzo duży problem z przędziorkiem. Nie mogę siebie z nim poradzić. W poprzednim sezonie próbowałam walczyć z nim używając Ortusa ale były bardzo słabe efekty.
      Czy macie jakieś sprawdzone środki/sposoby na pozbycie się przędziorka? 
      Czy macie jakieś sposób na mdlejące liście (słyszałam, że są preparaty wapniowo-krzemowe, które pomagają)? 
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v