Zaloguj się, aby obserwować  
wiktor3

massey ferguson 3645

Polecane posty

wiktor3    0

mam problem z massey fergusonem 3645 dynashift mianowicie na biegu jałowym po rozgrzaniu oleju słychać stukotanie w skrzyni biegów dodam że sprzęgło wielopłytkowe mokre proszę o poradę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bartek3635
      Witam do czego jest ten siłownik, ma wspomagać wciskanie sprzęgła? Bo zauważyłem  że jak sie go wyjmie to nic nie zmienia. Mam strasznie twarde sprzegło i to moze jego wina.

• Przez Stas_MF
      Witaj, proszę powiedz mi, gdzie możesz znaleźć taką fajkę, Massey Ferguson 6140 lub numer katalogowy?

• Przez damian020
      Witam mam problem z elektronika massey ferguson 3065, wszystko niby działa światła się świecą i wogóle ale kontrolki się nie świecą
    • Przez StasiekDe
      Prośba o pomoc, mam taki przypadek że często zapala mi się kontrolka od ciśnienia oleju w skrzyni, po chwili po chwili gaśnie ale razem z nią gaśnie kontrolka od żółwia i zająca i wtedy nic nie działa tzn. najważniejsze wałek. Kiedyś miałem problem z samą kontrolką ciśnienia przyczyną był zimy lut na module. wiele lat był spokój a teraz taki psiukus, dodam że nie ma reguły kiedy się zapala i gaśnie czasami pół dnia się jeździ i jest ok. w załączeniu film jak to wygląda
      video-1590002018.mp4
    • Przez pawełsz
      Witam.
      Potrzebuję pomocy w związku ze skrzynią biegów u ciągnika Massey Ferguson 6140. Podczas pracy na wolnych obrotach ze skrzyni biegów słychać odgłosy jakby "rzegotania". Po dodaniu gazu odgłosy cichną. Poza tym zmiana biegów odbywa się ciężko a po zwalnianiu sprzęgła odczuwalne jest delikatne szarpnięcie. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj