News
Jakub21

Renault 110.54 hamulce hydrauliczne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jakub21    15

Witam mam pytanie czy badz gdzie w reni znajduje sie regulacja kiedy ma podać olej na hamucle w przyczepie bo teraz mam tak ze w traktorze koła sie zablokuja to dopiero idzie na przyczepę. Czy mozna i jak to wyregulować? 

Andrz_    37

Można wyregulować tylko siłę hamowania , wkręcając śrubkę na 13 klucz w zaworze zwiększasz siłę.
Niestety szybkości reakcji nie da się regulować , przynajmniej mi sie to nie udało w 160/94 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szykus
      Witam,
      Pacjent Renault 340X 2001r
      Skrzynia 5 + półbieg elektryczny
      Problem jest taki że przy ruszaniu 2 wyskakuje za pierwszym razem a przy redukcji z wyższych biegów mocno zgrzyta.
      Ktoś przerabiał podobny temat? Jakie mogą być koszta ? Jeździć obserwować czy robić ? 😆
      Pozdrawiam.
    • Przez emsi1903
      Potrzebuje wiadomości ile litrów i jaki olej wlać do skrzyni w Renault 120.54 z 95r. Obecnie mam mineralny Agrol U. Gdy się zagrzeje to półwki i rewers nie chcą wchodzić. Słyszałem że musi być półsyntetyczny. Czy konieczna jest wymiana filtrów przy wymianie oleju (jaki koszt). Pomóżcie
    • Przez Maciek2830
      Witam w moim reno 110.14 nie trzyma podnośnik chce zabrać się za naprawe rozdzilacza i moje pytanie jaki jest najlepszy sposób na wyjęcie podnosnika (kaczki). Czy zdjąć podloge w kabinie ? Czy może lepiej podnieść troche kabine?
    • Przez NEEWS11
      W

witam jestem nowy na forum, czy mógłbym prosić o dokładny opis odpowietrzenia co i jak po kolei w renault 9034 tx, gdyż jestem zielony w tym temacie ☺️, 2 pytanie czy w takiej reni idzie zamontować podwójny filtrpaliwa/?
    • Przez Marcins1315
      Witam. 
      Koledzy świeci mi się kontrolka STOP oraz nie działa obrotomierz. Zgasiłem ciągnik wieczorem i wszystko było dobrze, rano odpaliłem i pojawiły się te objawy. 
      Co to może być ? 

Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj