Zibo123123

Same Laser 100-Regulacja sprzęgła

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Swiatelo
      Mianowicie rewers w moim agrotronie raz działa a raz nie. Np. kiedy jadę do przodu zatrzymam się i daje rewers do tyłu to ciągnik wogóle nie chce jechać. Tak samo dzieje się kiedy przełączam dźwignie rewersu do przodu. Wie ktoś co może być przyczyną? Agrotron 4.90s z 97roku.
    • Przez DawidWsik
      Witam mam pytanie odnośnie ASM w Deutz 106 mk3. Gdy włączę ASM, przedni napęd i blokady to przy prostych kołach od razu rozłącza blokady a przód przy 17km/h. Co może być przyczyną że od razu rozłącza blokady przy prostych kołach ?
    • Przez k1212
      Witam
      Mam pytanie jak ustawić zawory w silniku same 1000.6wt ciągnik Lamborghini Formula 130 ???
      Albo jeżeli ktoś wie jaka jest kolejność pracy cylindrów i który zawór wtedy ustawić ???
    • Przez czarro
      Witam mam problem z DF nie mogę go odpalić  wymieniłem pompke zasilajaca która jest na pasku, filtry ,paski, i uszczelkę od pompki ręcznej 
      Ciagnik gasł pod obciażeniem jak juz się zagrzał wciągało pompke reczną na filtrze paliwa ciągniik zgasł i po chwili postoju jak pusciło tzw. [grzybka] do góry to odpalał  na strzała. Dzieje się tak juz około miesiac czasu a teraz jest gorzej bo jak zgasł to nie chce odpalić odkręciłęm rurkę od zbiornika paliwo zasysa i pompka ręczna działą odpowietrzyłem filty poluzowalem nakretki od wtryskiwaczy kręcąc rozrusznikiem widać co chwile słaby strumień paliwa dokręcam je ciągnik nie moze odpalic dalej. Nie wiem co teraz robic
    • Przez Soolider
      Witam, posiada ktoś takie coś jak kody błędów w deutz fahr bo wyskoczył mi błąd 14 w deutz fahr agrotron 150 a nie wiem co to oznacza.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj