Zaloguj się, aby obserwować  
Marcelek12

Brolyjer na jajko do wylęgarni

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcelek12    0

Witam chciałbym zacząć chodowac kury brolyjer na jajko i sprzedawać do wylęgarni  ktoś coś powie o tym skąd się kupuje takie kurki 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Zuzia12
      Jestem rolnikiem ,czyli dzierżawę 3 h ,bo chciałam się wybudować na ziemi rolnej , więc stworzyłam siedlisko. Płacę KRUS , robię ciasta i torty na zamówienia i chciałabym to zalegalizować, ale nie produkujaę nic w swoim gospodarstwie  ,więc wymyśliłam sobie że postawię kurnik i kupię 4 kury i koguta ,aby mieć własne jajka do produkcji ,a w lato posadzę  truskawki ,maliny itd. i zamrożę ,ale ustawa mówi o 50 % składników wlasny bez wody. Mąka, cukier i masło lub  inny tłuszcz są jeszcze potrzebne. No i czasem śmietanka ,czekolada itd, Kto to może skontrolować, czy rzeczywiście używam min.50% swoich składników. 
      Może jest już ktoś kto sprzedaje swoje wyroby cukiernicze lub inne i powie mi więcej jak to wygląda w praktyce. Wiem że muszę to zgłosić do powiatowego inspektora weterynarii.  Chciałbym też postawić osobny kontener i dostosować  go oczywiście wg uproszczonych wymogów sanitarnych do produkcji tych ciast  i sprzedawac glownie przrz Facebook lub rynku czy kiermaszu.

• Przez kuba0130
      Hej! Nazywam się Kuba i mam 13 lat. Od roku hoduję kury rasy rosa. Obecnie mam ich 100. Potrzebuję pomocy na temat żywienia. Obecnie dostają: Mieszankę do woli, ziemniaki oraz pszenice i przenżyto.

Część jest młodych. Obecnie niesie się około 60. Znoszą mi dziennie 20-30 jaj. Moim zdaniem to mało. Myślę co zmienić w ich żywieniu. Proszę o pomoc oraz pozdrawiam.
    • Przez Witkacy1
      Hej, witajcie.
      Ostatnio znalazlem plamy na jelitach u brojlerow takie jak na zdjeciach. Czy ktoś wie co to za choroba?
      Wyglada trochę jak kokcydioza ale jednak nie do konca. Dodam ze brojlery przezyly do 9 tygodnoa w dobrej formie a z 40 tylko 2 mialy takie coś.
      Co to moze byc i pytanie czy ich mieso można zjeść??
      Z góry dziekuje za opinie.
      Pzdr

• Przez MarcinSp10
      Witam
      Prosze o udzielenie rady kiedy mnie oszukano z kurami. Zamowiłem sobie 30 kurek ktore dzis mi je dowieziono, mialy byc zdrowe bez robadztwa i bakteri. Sprzedająca mowiła ze są ladne dobrze sie niosą a przede wszystkim zdrowe. Niestety tak nie jest kiedy wyladowano mi je do kurnika rozpoznałem podobne objawy chorob jakie kiedys mialy moje kury. Ewidetnie są chore jakby z jakiegos odrzutu. Kierowca zostal powiadomiony o zaistnialej sytuacji i ma powiadomic sprzedającą prawdopodobnie wlascicielke chodowli. Jesli do niczego nie dojdzie mozna gdzies to zglosic aby sie ktos tym zajął??

• Przez ktomek154
      cześć, mam w planach budowę kurnika dla brojlerów. Na początku jednak chciałbym zapoznać się z tym tematem. Można przerobić starą chlewnie na kurnik? wymiary 12 na 40 metrów. da radę to przerobić w miarę tanich pieniądzach?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj