zf11441

Skupy pietruszki

Polecane posty

zf11441    2

Witam serdecznie forumowicz. A mianowicie jak w tytule gdzie odstawiacie/ sprzedajecie pietruszke? Jakie przetwórnie/ firmy odbierają przemysł i jak płacą w chwili obecnej? 

marc    17

Ostatnio ładowałem sąsiadowi, szło to chyba do Nowego Tomyśla, po 46groszy

:)

ppiotr    48

46 groszy, niedługo to za darmo będą brać, ja ponad 12 lat temu woziłem do przetwórni po 70-80 groszy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz0611    244

@Rolnik1973,Nasiali pietruszki to tania, co się dziwić. Normalne prawa rynku a nie efekt dobrej zmiany czy opozycji. A inflacja jest czy tego chcemy czy nie.

Edytowano przez Tomasz0611

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ROBERTINHO
      Witam.
      Ile rzędów bobu pod traktor mogę wsadzić. 2czy 3 rzędy pod traktor? Uprawa będzie prowadzona zetorem 5211 a bób będzie przeznaczony bezpośrednio na świeży rynek. Bardzo proszę o sugestie w tej sprawie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez Pepik190
      Czy ktoś ma doświadczenie w produkcji kopru.
    • Przez Tomasz_om3
      Witam,
      jaką odmianę dymki polecacie? Najbliższy jestem Bonusa ,ale zastanawiam się też nad Rumbą. Chyba że macie doświadczenie z inną?
    • Przez młodyniewiadomy
      Witajcie parę miesięcy temu przejąłem gospodarstwo rolne 20 hektarów klasa 3 wiele lat pracowałem za granicą, a że byłem jedynym spadkobiercą w końcu chciałem wrócić. Mogę ogólnie dosyć sporo zainwestować, ale tak żeby był zysk tylko nie wiem na co ? owoce, warzywa jakieś rośliny pod dopłaty ? czy jakieś zwierzęta nawet alpaki itd. Ogólnie coś pewnego, ciągnik jest praktycznie nowy także z tym też nie będzie problemu myślę że z moją wiedzą jakbym się rzucił na coś nie będzie tak źle mam w porządku sąsiadów którzy różne rzeczy mieli a wy co możecie mi doradzić?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj